| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Een zeer mooie Road King FLHR uit 2016. Lage km stand van 49499. Goede staat van onderhouid en voorzien van veel mooie accessoires. Te beginnen met verstelbaar EU goedgekeurd acc uitlaten van Kesstech......prachtig HD sound of EU goedgekeurde sound is simpel met knop te bedienen. Touring zadel met ridersbackrest...ook tijdens het rijden makkelijk te verstellen.. Detachable sissy-bar en bagagerek. Rondom LED verlichting. Bumperset bij de koffers.Voor de liefhebbers een sirene op de valbeugel. Heavy breather luchtfilter. Handvatverwarming en nog diverse chrome fraaie accessoires zoals je op de foto's goed kunt zien. Orgineel geleverde NL motor van OIT Harley-Davidson Breda en van 1ste eigenaar. Dus zeker een mooie touring HD die je mij kunt komen bekijken. Proefrit bij interesse?..........ik zet hem graag voor jou buiten. Levering met onderhoudsbeurt en nieuwe a-band.
- MCP Marty's Custom Parts voor vakkundig onderhoud, reparatie en customizing van Harley Davidson motoren. Zeer ruime ervaring waaronder ook in het officiele dealernetwerk.Originele Harley Davidson service parts etc en leveren van ook alle aftermarket accessoires. Tevens ophaalservice, aankoop en consignatie verkoop motoren. Vrijblijvende prijsopgave. Kom gerust eens bij mij langs en de koffie staat klaar. Je bent welkom in de wereld van Harley Davidson. Geopend van dinsdag t/m vrijdag 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 17.00 zaterdag van 9.00 to 12.00
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Luchtgekoeld Twin Cam 103™ met geïntegreerde oliekoeling |
| Boring x slag | 98,4 mm x 98,4 mm |
| Cilinder inhoud | 1,690 cc |
| Comp. verhouding | 9,7:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Electronic Sequential Port Fuel Injection (ESPFI) |
| Ontsteking | |
| Vermogen | pk / kW bij tpm |
| Max. koppel | 138 Nm bij 3,500 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 22,7 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | |
| Vering achter | |
| Remmen voor | 4 zuiger vast |
| Remmen achter | 2-zuiger zwevend |
| Voorband | NW 130/80B17 65H |
| Achterband | NW 180/65B16 81H |
| Wielbasis | 1,625 mm |
| Lengte | 2,450 mm |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 715 mm |
| Drooggewicht | 353 kg |
| Leverbare kleuren | Cosmic Blue Pearl, Purple Fire/Blackberry Smoke, Crushed Ice Pearl/Frosted Teal Pearl, Deep Jade Pearl/Vivid Black, Billet Silver, Velocity Red Sunglo, Vivid Black |
| Beschrijving | Zelfs je ogen krijgen geen genoeg van deze machine.



Kijk naar het grote ruit en de nostalgische koplamp en je ziet sterke overeenkomsten met de originele King of the Road. Je kunt jezelf voor altijd verliezen als je eens goed naar de klassieke styling details kijkt. Wat je wellicht niet ziet is van hoe ver dit alles komt. Je hebt nu 103 cubic inches High Output power. Dubbele halogeen koplampen. One-touch zadelkoffers. Reflex™ gecombineerde remmen met ABS. En nog veel meer moois. Laat jezelf gaan.

 |
 |
Marty s Custom Parts |
|
Irenestraat 47
St. Willebrord
Plan de route
|
 |
06-55790401
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Vier-in-een-uitlaat" betekent: De vier uitlaatbochten komen samen in één einddemper. Het aantal variaties is groot. Vier-in-twee, driein-twee, drie-in-een, twee-in-een, zes-in-twee etcetera. Op het gebied van uitlaatsystemen bestaat een grote vervangingsmarkt.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken