 |
| Motor | Milwaukee-Eight® 117 |
| Boring x slag | 104 mm x 104 mm |
| Cilinder inhoud | 1923 cc |
| Comp. verhouding | 10,2:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Electronic Sequential Port Fuel Injection (ESPFI) |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 105 pk / 77 kW bij tpm |
| Max. koppel | 166 Nm bij 3 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | 9,593 |
| Overbrenging | Ketting, 34/46 verhouding |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 227 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | |
| Vering achter | |
| Remmen voor | 32 mm, 4-zuigers vast |
| Remmen achter | 32 mm, 4-zuigers vast |
| Voorband | 130/60B19 61H |
| Achterband | 180/55B18 80H |
| Wielbasis | 1625 mm |
| Lengte | 2435 mm |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 695 mm |
| Drooggewicht | 385 kg |
| Leverbare kleuren | Black Forest, Black Forest & Wineberry, Charred Steel & Lightning Silver |
| Beschrijving | Het summum van de over-the-top custom touring look, snoeihard aangevuurd door onze meest krachtige motor ooit. Er is helemaal nergens op bezuinigd. We waren pas tevreden toen alles klopte en hij glanste als een edelsteen. |