| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Honda CB 500 FA
ZIE VOOR MEER MOTOREN WWW.SIPMAMOTOREN.NL
- ABS
- tanktas
- geschikt voor A2 rijbewijs
- onderhoudsboekjes aanwezig
- 10 dagen gratis verzekerd
- Levering motorfiets door heel nederland mogelijk tegen gunstig tarief.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoelde 4-takt, parallel twin |
| Boring x slag | 67 mm x 67 mm |
| Cilinder inhoud | 471 cc |
| Comp. verhouding | 10,7:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | PGM FI elektronische benzine injectie |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 47 pk / 35 kW bij 8,600 tpm |
| Max. koppel | 43 Nm bij 6,500 tpm |
| Koppeling | Natte meerplaatskoppeling |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 16,7 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Stalen buizenframe, diamant type |
| Vering voor | Conventionele 41mm telescoopvork, instelbare veervoorspanning |
| Vering achter | Prolink mono met 9-voudig instelbare veervoorspanning, stalen swingarm met rechthoekige buis |
| Remmen voor | Enkele wave disc, 320mm, 2 zuiger remklauw |
| Remmen achter | Enkele wave disc, 240mm, 1 zuiger remklauw |
| Voorband | 120/70ZR-17M/C |
| Achterband | 160/60ZR-17M/C |
| Wielbasis | 1,410 mm |
| Lengte | 2.080 mm |
| Breedte | 790 mm |
| Hoogte | 1.060 mm |
| Zithoogte | 785 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Matt Gunpowder Black Metallic, Grand Prix Red, Pearl Metalloid White / Matte Pearl Agile Blue, Candy Energy Orange |
| Beschrijving | Eén blik. Na één blik voel je de band met deze CB500F. Deze motorfiets is speciaal voor jou gebouwd, en je weet het… Je glimlacht. Vol vertrouwen geniet je van de agressieve, nieuwe styling en van de gewaagde vormgeving. De weg is helemaal vrij. Ga je gang. Allemaal mogelijk met een A2-rijbewijs. |
Mooie motoren, scherpe prijzen!
Wij kunnen U een gevarieerde voorraad motorfietsen aanbieden.
Op Kleding gebied werken wij samen met twee grote leveranciers, zodat wij U goed van dienst kunnen zijn.
Ook levering van onderdelen en accessoires is geen probleem.
Voor Reparatie en Schade afhandeling bent U bij ons op het juiste adres.
 |
Sipma Motoren |
|
Haadwei 98
Damwald
Plan de route
|
 |
0511-422534
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Off road" betekent: Met de off road, of de off the road-motorfiets, kan door het landschap worden gereden, waarbij modder, kuilen, mul zand en stenen kunnen worden getrotseerd. Off the road geeft aan dat de motorfiets niet primair is ontworpen voor het rijden op de weg, wat echter wel mogelijk is. De off road is een
kruising van een motorfiets voor gebruik op de weg en een crossmotorfiets. Hij heeft banden met een grof profiel en een
voorvork met een extra lange veerweg, waardoor hij hoog op de benen staat. Bovendien is een beschermplaat aangebracht die het carter tegen steenslag beschermt. Zoals veel trends is de off road-rage uit de Verenigde Staten komen overwaaien. Dat gebeurde in de tweede helft van de jaren zeventig. Yamaha was trendsetter met een eencilinder 250CC tweetakt. De Yamaha XT500, met eencilinder viertaktmotor, is zonder twijfel de
bekendste off road en bleek een betrouwbare motorfiets die zich in een grote populariteit mocht verheugen. De XT500
heeft inmiddels een aantal waardige opvolgers gekregen, waaronder de XT600. Een groeiende trend is het toenemend aantal cc’s dat de constructeurs in de off road-motorfietsen stoppen. De Yamaha XTZ750 Super Ténéré bijvoorbeeld heeft twee cilinders met een gezamenlijke cilinderinhoud van 750CC. Off road rijden is een avontuurlijke bezigheid, men komt op plaatsen waar men met de auto niet kan komen. Een off road-rijder heet in Frankrijk een randonneur, een wandelaar, iemand die wandelt met behulp van de motorfiets. De Engelsen spreken van dual sport als zij off road bedoelen en dat geeft duidelijker aan waarvoor deze motorfietsen in de praktijk worden gebruikt, namelijk op én naast de weg.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken