| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Sportieve, 4 cilinder Honda CB 600 F Hornet met geweldig klinkende Akrapovic uitlaatdemper. Wij bieden deze Honda Hornet aan rijklaar en met 12 maanden garantie voor € 5.490.
Extra's:
- Akrapovic uitlaat
- Korte kentekenplaathouder
- LED knipperlichten
- Hugger
- MVM Motoren is off Suzuki dealer - Royal Enfield dealer - QJ-Motor dealer - Het Suzuki V-Strom center voor Nederland en het adres voor U gebruikte motor met een keuze uit 150 motoren met garantie tot wel 36 maanden.
Tevens zijn wij de grootste motorverhuurder van Nederland met wel een keuze uit 45 motoren . Zie MOTORVERHUUR.NL
Opties en Accessoires: Akrapovic Dempers, knipperlichten, andere, Kort aangepast kenteken houder, Led Knipperlichten, Sportuitlaat
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoelde 4-takt 16-kleps DOHC 4-cilinder in lijn |
| Boring x slag | 67 mm x 67 mm |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Comp. verhouding | 12.0:1 |
| Kleppen | 16-kleps DOHC |
| Brandstof toevoer | PGM-FI elektronische brandstofinjectie |
| Ontsteking | Computergestuurde digitale transistor met elektronische vervroeging |
| Vermogen | 102 pk / 75 kW bij 12000 tpm |
| Max. koppel | 63.5 Nm bij 10500 tpm |
| Koppeling | Natte platenkoppeling |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | 2.750 (33/12) |
| Overbrenging | #525 O-ring ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 19 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Mono-backbone; rectangular-section gravity die-cast aluminium |
| Vering voor | 41 mm upside-down telescoopvork, 120 mm veerweg |
| Vering achter | Monoshock schokdemper met 7-voudig instelbare veervoorspanning, veerweg 128 mm |
| Remmen voor | Twee zwevend gemonteerde 296 x 4,5 mm remschijven met 2-zuiger (3-zuiger *1) remklauwen, (ABS *1) en sintermetalen remblokken |
| Remmen achter | 240 x 5 mm remschijf, hydraulisch bediend met enkelvoudige remklauw, (ABS *1) en sintermetalen remblokken |
| Voorband | 120/70 ZR17M/C (58W) |
| Achterband | 180/55 ZR17M/C (73W) |
| Wielbasis | 1435 mm |
| Lengte | 2085 mm |
| Breedte | 760 mm |
| Hoogte | 1090 mm |
| Zithoogte | 800 mm |
| Drooggewicht | 198 (rijklaar gewicht) kg |
| Leverbare kleuren | Pearl Acid Yellow. Pearl Nightstar Black. Pearl Cool White (with stripes). |
| Beschrijving | Pure machine

In 1998 werd hij voor het eerst voorgesteld; momenteel is hij de best verkochte motorfiets in Europa. Ondanks dat hij reeds goed was heeft Honda gemeend om hem nog beter te maken. Voor 2003 zijn verschillende aanpassingen aangebracht. De populariteit van deze categorie motoren is zo groot geworden dat in ons continent de verkoop aantallen van de Supersport machines overtroffen worden.

Gelet op het succes van de 900 versie, die in 2002 het levenslicht zag, hebben de Honda ... |
| Dealerschappen: APRILIA, MOTO GUZZI, SUZUKI |
Als motorgek voel je je thuis bij MVM Motoren. Dat komt omdat we zelf een motorfamilie zijn. Vader Hans, moeder Ans, zoon Twin en alle ander collega’s hebben flink wat kilometers op de teller. Door zelf al jarenlang toerritten, enduro’s, rally’s en circuits te rijden, weten we precies wat er bij onze klanten en in de motorwereld leeft. Zodat we je het allerbeste advies kunnen geven als motorfamilie.
Ons advies is altijd duidelijk en eerlijk. Denk je aan een nieuwe motor? Dan krijg je een onafhankelijke vergelijking tussen verschillende merken en modellen. Een motor huren? We hebben heldere afspraken en lage prijzen. Kom je bij ons voor een onderhoudsbeurt? Wij vertellen het ook als je remblokken nog een rondje mee kunnen. Op zoek naar een goed slot, een handige motorhoes of iets anders? Je hoort van ons de voor- én nadelen.
Kortom, kom naar De Meern als je van motoren houdt en je word verwelkomt door een motorfamilie.
 |
MVM Motoren |
|
Boteyken 301
De Meern
Plan de route
|
 |
0346-286148
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Knucklehead" betekent: Bijnaam die in kringen van Harley-Davidson-liefhebbers ontstond voor het model E, de eerste v-twin kopklepper met een cilinderinhoud van 1000cc, die HarleyDavidson uitbracht in 1936. Dit model was onmiddellijk een succes en dat kon de Harley-Davidson-fabriek op dat moment goed gebruiken. Indian, in die tijd Harley’s enige concurrent, verkocht veel motorfietsen van haar topmodellen, de IndianFour en de Indian Chief, ondermeer aan gemotoriseerde afdelingen van de politie (police squads) in de Verenigde Staten en in de rest van de wereld. In datzelfde jaar 1936 slaagde
fabriekscoureur en medeconstructeur Joe Petralli erin om het nationale snelheidsrecord in Daytona te verbeteren. Op een speciaal geprepareerd exemplaar wist hij een recordsnelheid te bereiken van 139.15 mijl (222,5 kilometer) per uur. Het E-model was in meerdere opzichten een nouveauté, want niet alleen het motorblok was totaal nieuw ontworpen, maar ook het rijwielgedeelte: frame, spatborden, voorvork, benzinetanks en dry
sump olietank. Al snel werd het E-model (evenals het EL-model, de l stond voor hoge compressie en had een hogere topsnelheid dan de E-versie) het paradepaardje van de fabriek. In 1941 verscheen naast de 1000cc-versie een 1200cc-uitvoering, aangeduid met FL , waarmee tegemoet werd gekomen aan de vraag van het motorpubliek naar nog meer pk’s. Gedurende de Tweede Wereldoorlog werden weinig Knuckleheads gemaakt, omdat Harley-Davidson de handen vol had aan de oorlogsproduktie van militaire motorfietsen van het model WLA en WLC, bij ons bekend geworden onder de naam Liberator. De Knucklehead werd gemaakt tot en met 1947, waarna de fabriek het motorblok in 1948 verving door het Panhead motorblok, zoals dat door Harley-liefhebbers werd genoemd. De bijnaam Knucklehead voor deze motorfiets is van een ietwat cryptische herkomst en wordt vaak verkeerd uitgelegd. Wanneer knucklehead wordt gebruikt om een persoon mee aan te duiden, wordt er domoor of stommeling mee bedoeld. Bij dit
type motorfiets zijn de knuckles de aluminium tuimelaarhuizen bovenop de cilinderkoppen (head), die van voren bezien gelijkenis vertonen met een dichtgeknepen vuist die naar voren wordt gestoten om er een slag mee toe te dienen en die is gestoken in een boksbeugel. Het is een esthetisch motorblok, een waar sculptuur uit chroom, aluminium en staal. Er zijn meer associaties mogelijk bij de aanschouwing ervan. Zo wordt de Knucklehead in België aangeduid met Doodskop. De Knucklehead is een zeer gezocht model Harley-Davidson, waarvoor als hij nog in de originele staat verkeert een hoge prijs wordt betaald.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken