| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
In perfecte staat.
Onze motoren staan er netjes gepoetst bij. Een proefrit maken is bij intentie tot koop mogelijk. En uiteraard bij droog weer en wegdek.
Biedingen via marktplaats-chat of zoiets als 'waar kan de motor voor weg' kunnen we helaas niet op reageren.- Wanneer het een BTW motor betreft is de prijs inclusief btw.
- Tegen een kleine vergoeding kan u motor in geheel nederland bij u voor de deur bezorgd worden.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoelde 4-takt 8-kleppen Parallel Twin met 270° crank en uni-cam |
| Boring x slag | 92 mm x 92 mm |
| Cilinder inhoud | 1084 cc |
| Comp. verhouding | 10.1:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | PGM-FI elektronische brandstofinjectie |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 102 pk / 75 kW bij tpm |
| Max. koppel | 104 Nm bij 6250 tpm |
| Koppeling | Natte lamellenkoppeling |
| Versnellingsbak | DCT: zestraps transmissie met dubbele koppeling |
| Verhouding | |
| Overbrenging | ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 204 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Semi dubbel wiegframe |
| Vering voor | Showa 43 mm SFF-BP-type omgekeerde telescopische vork met voorinstelbare veerdruk, veerweg van 150 mm. |
| Vering achter | Monoblock aluminium swingarm met Pro-Link met SHOWA gasgevulde demper, hydraulische voorspanningsregelaar, 150 mm veerweg |
| Remmen voor | 2-kanaals ABS, Radiaal gemonteerde remklauw met vier zuigers, zwevende dubbele schijf van 310 mm |
| Remmen achter | 2-kanaals ABS, Remklauw met enkele zuiger, enkele schijf van 256 mm |
| Voorband | 120/70R17 M/C |
| Achterband | 180/55R17 M/C |
| Wielbasis | 1535 mm |
| Lengte | 2240 mm |
| Breedte | 865 mm |
| Hoogte | 1360 mm |
| Zithoogte | 820 mm |
| Drooggewicht | 242 kg |
| Leverbare kleuren | Matte Iridium Grey Metallic, Pearl Glare White, Graphite Black |
| Beschrijving | Bereid je voor op een motor die alles kan. Dagelijks woon-werkverkeer, sportief rijden of weekendritjes met twee? Alles kan. De NT1100 biedt jou de veelzijdigheid van een GT zonder compromissen. Hij opent een gloednieuwe wereld van rijplezier. Hij is licht, wendbaar en comfortabel, voorzien van strak kuipwerk en met de beste uitrusting.



Comfortabel GT-ontwerp voor rijder ?n passagier

Lichtgewicht chassis, ophanging met lange veerweg

Krachtige parallel tweecilindermotor

Standaard verwarmde handvatten, cruise control en zijkoffers

Geavanceerde rijtechnologie

Optioneel: Dual Clutch Transmission met zes versnellingen

6,5-inch touchscreen met smartphone-connectiviteit |
Bij Joop Hoekstra Motoren in Sneek kunt u terecht voor een jonge gebruikte motorfiets.
Wij zijn sterk in de vier grote Japanse merken: Honda, Suzuki, Yamaha en Kawasaki. Maar ook andere fabrikanten zijn bij ons vertegenwoordigd.
Joop Hoekstra Motoren kenmerkt zich door een scherp in- en verkoopbeleid, waar u als klant volop van profiteert! Daarbij staan wij voor een eerlijk advies en 3-6 maanden garantie.
 |
Joop Hoekstra Motoren |
|
Zwettewei 98-A
Scharnegoutum
Plan de route
|
 |
0515-785285
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Liberator" betekent: Benaming voor de v-twin 750CC zijklep Harley-Davidsons die met de troepen van de Amerikanen en Canadezen meekwamen om Europa te bevrijden. Harley-Davidson maakÂte deze legermotorfiets zowel voor het Amerikaanse als voor het Canadese leger. De officiële fabrieksaanduiding is WLA voor de Amerikaanse uitvoering, WL staat voor de typeaanduiding van 750CC (de a staat niet voor American zoals vaak wordt gedacht,
maar voor army en de C in WLC voor Canadian).Tussen 1941 en 1946 werden er in totaal circa 90.000 door de Harley-Davidson fabriek in Milwaukee gemaakt. De naam Liberator, letterÂlijk bevrijder, werd pas na de bevrijding aan dit type motorfiets toegekend. De WLA en WLC verschilden op details van elkaar (ondermeer voorvork, luchtfilter, achterlicht, verwisselbare voor- en achterwielen, plaats van de koplamp). De Liberator was primair een ordonnansmotorfiets, al werd er later tevens een gevechtsuitvoering van de WLA gemaakt, voorzien van een geweerhouder voor een Thompson-machinegeweer. In 1943 was echter al duidelijk dat de rol van de WLA/WLC beperkt zou blijven tot ordonnanstaken en werd een veel prominentere rol weggelegd voor de jeep. Toen werd al duidelijk dat de meeste Liberators voorbestemd waren om dumpmotorfietsen te worÂden. Duizenden van deze legermotorfietsen, soms nog nieuw in de krat, alsmede vele tonnen reserveonderdelen werden in Europa achtergelaten en ook in Nederland verhandeld. Voor een grijpstuiver waren ze te koop en ze vonden dan ook hun weg als goedkoop vervoermiddel naar politie, marechaussee, wegenÂwacht en tal van particulieren. De verspreiding van Liberators heeft ertoe bijgedragen dat in Nederland de naam Harley-Davidson algemeen bekend werd en onlosmakelijk met een legermotorfiets werd verbonden. De belangstelling voor moÂtorfietsen bereikte in de jaren zestig een dieptepunt en LibeÂrators werden (veelal door studenten die zich nog geen auto konden permitteren) voor een habbekrats aangeschaft. Vanaf de jaren zeventig ontwikkelde zich een bredere interesse voor de 750CC Liberators, vooral onder werkende jongeren. Voor velen van hen werd de Liberator de opstap naar een zwaardere Harley-Davidson van recentere datum. In Nederland heeft de Liberator veel betekend voor de naoorlogse populariteit van het merk Harley-Davidson. Menig berijder van een nieuw tyÂpe Harley-Davidson heeft zijn eertijds aangeschafte Liberator aangehouden en in de schuur o f zelfs in de huiskamer staan. Momenteel zijn er naar schatting zo’n zesduizend Liberators in Nederlandse handen.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken