| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Modeljaar: 2024
Ook geschikt voor het A-2 35KW rijbewijs. Nieuw model (voorheen CB500X) Met traction control - 12v aansluiting in het dashboard - spec. hendels en tankpad. Prijs is rijklaar Incl. afl. beurt en Gar.
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoelde 4-takt, parallel twin |
| Boring x slag | 67 mm x 67 mm |
| Cilinder inhoud | 471 cc |
| Comp. verhouding | 10,7:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | PGM FI elektronische benzine injectie |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 47 pk / 35 kW bij 8,600 tpm |
| Max. koppel | 43 Nm bij 6,500 tpm |
| Koppeling | Natte meerplaatskoppeling |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 17.5 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Stalen buizenframe, diamant type |
| Vering voor | Showa 41mm telescoopvork, instelbare veervoorspanning |
| Vering achter | Prolink mono met 5-voudig instelbare veervoorspanning, stalen swingarm met rechthoekige buis |
| Remmen voor | Dubbele 296 mm remschijven met Nissin remklauwen. |
| Remmen achter | Enkele 240mm, 1 zuiger remklauw |
| Voorband | 110/80- R19 |
| Achterband | 160/60ZR17 |
| Wielbasis | 1445 mm |
| Lengte | 2165 mm |
| Breedte | 830 mm |
| Hoogte | 1450 mm |
| Zithoogte | 785 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Matte Gunpowder Black Metallic ,Pearl Horizon White ,Grand Prix Red |
| Beschrijving | Waar wil je heen? Dat bepaal jij zelf. De compacte, veelzijdige nieuwe NX500 biedt je optimale beweegbaarheid in de stad en heeft de capaciteiten om offroad te gaan. Bovendien zorgt een agressief ogende, rally-geïnspireerde kuip en groot windscherm voor optimale windbescherming en comfort onderweg. Hoogwaardige technologische voorzieningen bestaan uit onder andere een 5 inch TFT-display met Honda RoadSync en smartphoneconnectiviteit. En zijn A2-compatibele tweecilinder levert flexibele en bijzonder plezierige prestaties, ondersteund door tractiecontrole via HSTC. Laat het avontuur beginnen. |
Ons bedrijf is ontstaan uit passie voor motoren en techniek.
Dateert uit 1995 en begonnen aan de Molenstraat in Fijnaart in een winkelpand waar vroeger een kapperszaak/tabakszaak was gevestigd met een ruimte als showroom waar we ongeveer 15 motoren in kwijt konden.
Ik zelf werkte toen nog als monteur bij een universeel autobedrijf in Fijnaart, maar was al snel vele avonden aan het sleutelen aan de motoren.
Een paar jaar later ben ik een samenwerking aan gegaan met mijn toenmalige compagnon. In 2004 zijn we verhuisd naar de huidige locatie aan de Patrijsstraat 2a waarna we in 2005 alleen zijn doorgegaan met het bedrijf omdat mijn compagnon toen andere interesses kreeg, de samenwerking is altijd goed verlopen.
 |
Streetbikes |
|
Patrijsstraat 2-A
Fijnaart
Plan de route
|
 |
0168-463883
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Liberator" betekent: Benaming voor de v-twin 750CC zijklep Harley-Davidsons die met de troepen van de Amerikanen en Canadezen meekwamen om Europa te bevrijden. Harley-Davidson maakÂte deze legermotorfiets zowel voor het Amerikaanse als voor het Canadese leger. De officiële fabrieksaanduiding is WLA voor de Amerikaanse uitvoering, WL staat voor de typeaanduiding van 750CC (de a staat niet voor American zoals vaak wordt gedacht,
maar voor army en de C in WLC voor Canadian).Tussen 1941 en 1946 werden er in totaal circa 90.000 door de Harley-Davidson fabriek in Milwaukee gemaakt. De naam Liberator, letterÂlijk bevrijder, werd pas na de bevrijding aan dit type motorfiets toegekend. De WLA en WLC verschilden op details van elkaar (ondermeer voorvork, luchtfilter, achterlicht, verwisselbare voor- en achterwielen, plaats van de koplamp). De Liberator was primair een ordonnansmotorfiets, al werd er later tevens een gevechtsuitvoering van de WLA gemaakt, voorzien van een geweerhouder voor een Thompson-machinegeweer. In 1943 was echter al duidelijk dat de rol van de WLA/WLC beperkt zou blijven tot ordonnanstaken en werd een veel prominentere rol weggelegd voor de jeep. Toen werd al duidelijk dat de meeste Liberators voorbestemd waren om dumpmotorfietsen te worÂden. Duizenden van deze legermotorfietsen, soms nog nieuw in de krat, alsmede vele tonnen reserveonderdelen werden in Europa achtergelaten en ook in Nederland verhandeld. Voor een grijpstuiver waren ze te koop en ze vonden dan ook hun weg als goedkoop vervoermiddel naar politie, marechaussee, wegenÂwacht en tal van particulieren. De verspreiding van Liberators heeft ertoe bijgedragen dat in Nederland de naam Harley-Davidson algemeen bekend werd en onlosmakelijk met een legermotorfiets werd verbonden. De belangstelling voor moÂtorfietsen bereikte in de jaren zestig een dieptepunt en LibeÂrators werden (veelal door studenten die zich nog geen auto konden permitteren) voor een habbekrats aangeschaft. Vanaf de jaren zeventig ontwikkelde zich een bredere interesse voor de 750CC Liberators, vooral onder werkende jongeren. Voor velen van hen werd de Liberator de opstap naar een zwaardere Harley-Davidson van recentere datum. In Nederland heeft de Liberator veel betekend voor de naoorlogse populariteit van het merk Harley-Davidson. Menig berijder van een nieuw tyÂpe Harley-Davidson heeft zijn eertijds aangeschafte Liberator aangehouden en in de schuur o f zelfs in de huiskamer staan. Momenteel zijn er naar schatting zo’n zesduizend Liberators in Nederlandse handen.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken