 |
| Motor | Vloeistofgekoelde, 4-cilinder 4-takt lijnmotor |
| Boring x slag | 77 mm x 77 mm |
| Cilinder inhoud | 1099 cc |
| Comp. verhouding | 11,8:1 |
| Kleppen | 16 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie: 4 x Ø 38 mm met ovalen hulpsmoorkleppen |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 136 pk / 100 kW bij tpm |
| Max. koppel | 113 Nm bij 7600 tpm |
| Koppeling | Natte multi-plaat koppeling, handbediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | 2.600 (39/15) |
| Overbrenging | Gesloten ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 19 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Dubbel buis frame, aluminium |
| Vering voor | 41 mm omgekeerde voorvork met traploze compressie, uitgaande demping en instelbaare veervoorspanning, veerweg 120 mm |
| Vering achter | Horizontale back-link, gasgevuld, met traploze uitgaande demping en op afstand instelbare veervoorspanning, veerweg 144 mm |
| Remmen voor | Dubbele semi-zwevende 300 mm remschijven. Remklauw: Dubbel radiale montage, monobloc, tegenover liggend 4 zuigers |
| Remmen achter | Enkele 250 mm remschijf. Remklauw: Enkele zuiger |
| Voorband | 120/70ZR17M/C (58W) |
| Achterband | 190/50ZR17M/C (73W) |
| Wielbasis | 1440 mm |
| Lengte | 2100 mm |
| Breedte | 805 mm |
| Hoogte | 1190 mm |
| Zithoogte | 835 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Metallic Carbon Gray / Metallic Diablo Black |
| Beschrijving | De nieuwe Ninja 1100SX heeft het vermogen om je verder te brengen, letterlijk! Deze Sport

Tourer vorm de ultieme combinatie tussen een sportieve machine en een comfortabele

reismotor. Met zijn grotere cilinderinhoud en talloze andere vernieuwingen is de

Ninja 1100SX nog soepeler te rijden terwijl de moderne rijhulpsystemen en

praktische features je maximaal vertrouwen en comfort bieden.



 |