 |
| Motor | Vloeistofgekoelde, 4-cilinder 4-takt lijnmotor |
| Boring x slag | 67 mm x 67 mm |
| Cilinder inhoud | 636 cc |
| Comp. verhouding | 12.9:1 |
| Kleppen | 6 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie met ovale smoorkleppen: 38 mm x 4 |
| Ontsteking | Digitaal |
| Vermogen | 124 pk / 91 kW bij tpm |
| Max. koppel | 69 Nm bij 10800 tpm |
| Koppeling | Natte multi-plaat koppeling, handbediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | 2.438 (39/16) |
| Overbrenging | Gesloten ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 17 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Perimeter frame, aluminium |
| Vering voor | 41 mm Omgekeerde Separate Function-voorvork (SFF-BP) met instelbare ingaande en uitgaande demping, instelbare veervoorspanning en top-out-veren |
| Vering achter | Horizontale Back-link met BFRC lite gasgevulde schokdemper, piggybackreservoir, verstelbare in- en uitgaande demping en veervoorspanning, en top-outveer |
| Remmen voor | 310 mm Dubbele semi-zwevende schijven |
| Remmen achter | Enkele schijf van 220 mm. Remklauw met enkele zuiger. |
| Voorband | 120/70ZR17M/C (58W) |
| Achterband | 180/55ZR17M/C (73W) |
| Wielbasis | 1400 mm |
| Lengte | 2025 mm |
| Breedte | 710 mm |
| Hoogte | 1105 mm |
| Zithoogte | 830 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Lime Green, blue. Metallic Matte Graphenesteel Gray / Metallic Spark Black / Lime Green |
| Beschrijving | Een icoon in de Kawasaki line-up: de Ninja ZX-6R. Deze 636cc vier-in-lijn supersport combineert rijplezier op straat met geweldige circuitprestaties. Uitgerust met Kawasaki Traction Control, Quickshifter en Slipper Clutch zodat jij je volledig kunt concentreren op de volgende apex.



Editie Accessoires



Buddyseat Cover, Metallic Spark Black (660)

Akrapovič Carbon Uitlaat

Windscherm Smoke

Knee Pads

Kawasaki Tag Sleutelhanger

Tank Pad

Screen Protector |