| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Leuke Kawasaki VN 800 Classic van het jaar 2000! In de mooie zwart blauwe kleurstelling! Prima instap model in het cruiser segment! Netjes onderhouden en klaar voor de volgende eigenaar!
- - Occasion bekijken en proefrijden:
Graag verzoeken wij u om voor een bezichtiging of proefrit contact met ons op te nemen! Dit om teleurstellingen te voorkomen en zodat wij alle tijd voor u hebben! Wij reserveren de motor maximaal 24 uur na afspraak.
- Onze occasions worden geleverd inclusief:
• Zorgvuldig & nauwkeurige controle, klein onderhoud indien nodig.
• Gewassen & Gepoetst.
• Tenaamstelling & Optionele 10 Dagen All-Risk verzekering.
• Rijklaar zonder bijkomende kosten en zo mee te nemen!
- Garantie optioneel onder voorwaarden van MotorGarantie:
• €195 = 3 Maanden & 2000km
• €395 = 6 Maanden & 4000km
• €595 = 12 Maanden & 6000km
- Over ons:
AMR Motorfietsen is het adres voor uw nieuwe, eerste of vervangende motor. Alle motoren worden zorgvuldig gecontroleerd en onderhouden vanuit eigen werkplaats zodat u met 100% zekerheid de weg op gaat. Ook voor onderhoud & reparatie bent u bij ons aan het juiste adres en van harte welkom!
- Voorraad motoren:
Voor ons volledige aanbod, neem een kijkje op onze website, pagina op marktplaats of motoroccasion.nl Ons aanbod is actueel en dagelijks up to date.
- Op de hoogte blijven? Volg ons op social media:
Facebook: AMR Motorfietsen
Instagram: @amrmotorfietsen
- Contact:
AMR Motorfietsen
Amsterdamseweg 13A
1422AC Uithoorn
Tel: 0297256300 (Ook WhatsApp!)
Email: info@amrmotorfietsen.nl
- Openingstijden:
Maandag: gesloten
Dinsdag-vrijdag: 09:00 / 18:00
Zaterdag: 09:00 / 17:00
Zondag: gesloten
- Afspraak buiten openingstijden? Vraag naar de mogelijkheden!
Wij hebben ons best gedaan om alle informatie over het betreffende voertuig zo duidelijk mogelijk te omschrijven en/of te tonen door middel van foto's. Desondanks kunnen fouten nooit volledig worden uitgesloten. Wij raden u daarom aan om zelf ook de nodige controles uit te voeren vóór aankoop.
Het kan voorkomen dat berichten via Marktplaats niet altijd worden verzonden of bij ons aankomen. Om er zeker van te zijn dat u ons bereikt, adviseren wij u om telefonisch contact op te nemen, een WhatsApp-bericht te sturen of een e-mail te sturen.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | vloeistof gekoelde V-twin, viertakt |
| Boring x slag | 88 mm x 88 mm |
| Cilinder inhoud | 805 cc |
| Comp. verhouding | 9.5:1 |
| Kleppen | 4, SOHC |
| Brandstof toevoer | carburatie, Keihin CV36 |
| Ontsteking | digitaal electronisch |
| Vermogen | 55 pk / 40.5 kW bij 7000 tpm |
| Max. koppel | 64 Nm bij 3300 tpm |
| Koppeling | natte meervoudige platen |
| Versnellingsbak | 5 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 15 liter |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| ABS | nee |
| Frame | stalen wiegframe |
| Vering voor | 41 mm telescopische voorvork, veerweg 150 mm |
| Vering achter | UNI-TRAK demping, 5 voudig instelbare veer voor spanning, veerweg 100 mm |
| Remmen voor | enkele schijf, 300 mm, een zuiger remklauw |
| Remmen achter | trommel, 180 mm |
| Voorband | 130/90 R16 |
| Achterband | 140/90-R16 |
| Wielbasis | 1600 mm |
| Lengte | 2380 mm |
| Breedte | 940 mm |
| Hoogte | 1125 mm |
| Zithoogte | 705 mm |
| Drooggewicht | 235 (rijklaar 254) kg |
| Leverbare kleuren | rood, zwart, blauw |
| Beschrijving | |
Al sinds 2006 actief in de motor branche, sinds dien richten wij ons op alle voorkomende reparaties en onderhoud van motoren! Van complexe problemen, tot onderhoud. U bent bij ons aan het juiste adres. Wij zijn service & klant gericht, tegen een scherpe prijs.
 |
AMR Motorfietsen |
|
Amsterdamseweg 13A
Uithoorn
Plan de route
|
 |
0297-256300
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: YAMAHA in 1981 - De Yamaha Virago was Yamaha's eerste V-twin cruiser motorfiets, en een van de eerste in massa geproduceerde motorfietsen met een mono-shock achtervering.
De fiets werd vernieuwd in 1984. In dat jaar zorgde Harley-Davidson ervoor, bang voor de intrede in de Amerikaanse markt van de Virago en andere nieuwe Japanse cruiser-stijl motorfietsen, dat het importtarief op ingevoerde motorfietsen met meer dan 700 cc in Amerika werd verhoogd. Yamaha omzeilde dat door het 750 cc motornlok te vervangen door een 699 cc versie, terwijl de 920 cc motor werd opgeschroefd tot 1000 cc, en later 1100 cc.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van VESPA