| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Kawasaki Z750 met speciaal op maat gemaakte LASER uitlaat systeem. (Heerlijk sound) maarniet te hard. Met E keur.
Bouwjaar 2004 en slechts 49 duizend op de teller.
Opties:
- Laser dempers
- Breed stuur
- Led knipperlichtend
- Led achterlicht
- Injectie EFI
- Duozit passagiers zadel
- in goede staat van onderhoud
- Opstapklaar kan direct mee
Optioneel voor 450 euro met 6 maanden garantie.
Prijs zo mee €2999.- inclusief 1 maand gratis verzekering.
Inruil bespreekbaar.
Garantie en financiering mogelijk in overleg.
Bezorgen geen probleem. Prijs 2026 gelijk als het voorgaande jaar €159.- heel NL, m.u.v. waddeneilanden.
Voor het maken van een afspraak contact opnemen met 06 - 50 266 464
Tot ziens bij Louwsma Motoren!
Let op: wij houden zonder aanbetaling GEEN motoren vast.
Louwsma Motoren B.V. Dé MOTO MORINI dealer van Noord-Nederland, plan NU je proefrit op een DEMO model!
💰 Verkoop je je motor? Neem zonder aarzelen contact met ons op!
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | vloeistofgekoelde viertakt viercilinder in lijn |
| Boring x slag | 68 mm x 68 mm |
| Cilinder inhoud | 748 cc |
| Comp. verhouding | 11,3 : 1 |
| Kleppen | 4 |
| Brandstof toevoer | Injectie ø38 mm x 4 |
| Ontsteking | digitaal |
| Vermogen | 110 pk / 81 kW bij tpm |
| Max. koppel | 75 Nm bij 8 tpm |
| Koppeling | meervoudige natte platen koppeling |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| ABS | |
| Frame | Diamant, hoogwaardig staal |
| Vering voor | niet instelbare 41 mm telescopische voorvork, veerweg 120 mm |
| Vering achter | qua veervoorspanning en uitgaande demping instelbare monoshock, veerweg 126 mm |
| Remmen voor | dubbele 300 mm semi-zwevende schijf, tweezuigerremklauwen |
| Remmen achter | enkele 220 mm schijf, éénzuigerremklauw |
| Voorband | 120/70 ZR 17 |
| Achterband | 180/55 ZR 17 |
| Wielbasis | 1425 mm |
| Lengte | 2080 mm |
| Breedte | 750 mm |
| Hoogte | 1040 mm |
| Zithoogte | 815 mm |
| Drooggewicht | 195 kg |
| Leverbare kleuren | Pearl Wildfire Orange, Ebony, Metallic Ocean Blue |
| Beschrijving | Kleinere broertje van de Z 1000. instrumentenpaneel. Het instrumentenpanel bevat een LCD-toerenteller, een digitale LCD-snelheidsmeter en een digitale brandstof- en temperatuurmeter. Leverbare kleuren blauw, ebony en zilver. |
Louwsma Motoren is in december 2014 opgericht. Het grootste deel van de werkzaamheden bestaat uit de in- en verkoop van motoren en verkoop van nieuwe- en gebruikte onderdelen.
 |
Louwsma Motoren B.V. |
|
Eigen Haard 63
Balk
Plan de route
|
 |
06-50266464
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: BMW in 1986 - Intussen zat BMW met een dilemma: de klanten vroegen om boxermotoren, maar BMW kon ze binnen de geldende milieunormen niet leveren, zeker niet als ze vermogens moesten leveren die de concurrentie uit Japan het hoofd konden bieden. Daarom deed BMW eigenlijk hetzelfde als zijn klanten: de R 80 blokken en frames, intussen voorzien van monolever achtervering, kregen grotere cilinders en daarmee kon men 1000cc-modellen leveren die iets minder vermogen leverden dan voorheen, maar bijvoorbeeld wel geschikt waren voor het gebruik van loodvrije benzine. Zodoende werden vanaf 1986 de 800- en 1000cc-boxers, gemoderniseerd en met heel nieuwe motorblokken, weer in productie genomen. Ze waren inmiddels voorzien van het monolever veersysteem en kregen later zelfs paralever. Toen eind 1992 de R 1100's met het nieuwe, lucht/oliegekoelde blok verschenen, viel het doek voorgoed. De K-motoren bleven echter
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van GASGAS