 |
| Motor | Vloeistofgekoelde, viertakt viercilinder-in-lijn |
| Boring x slag | 71.0 mm x 71.0 mm |
| Cilinder inhoud | 806 cc |
| Comp. verhouding | 11.9:1 |
| Kleppen | DOHC, 16 kleppen |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie: ø 34 mm x 4 (Mikuni) met dubbele hulpsmoorklep |
| Ontsteking | Electronisch |
| Vermogen | 95 pk / 70 kW bij 9500 tpm |
| Max. koppel | 78 Nm bij 8000 tpm |
| Koppeling | Meervoudige natte platenkoppeling, handbediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | 2,571 (36/14) |
| Overbrenging | O-ring ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 17 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Ruggengraat frame opgebouwd uit buizen (met motor subframe), hoogwaardig staal |
| Vering voor | 41 mm upside down voorvork |
| Vering achter | Bottom-Link Uni-Trak, gasgevulde schokdemper, Traploos 7-voudig instelbaar |
| Remmen voor | Dubbele, semi-zwevende 310 mm wave type remschijven Dubbele remklauw met vier zuigers |
| Remmen achter | Enkele remschijf 250mm Remklauw mer enkele zuiger |
| Voorband | 120/70 ZR 1 7M/C (58W) |
| Achterband | 180/55 ZR 17 M/C (73W) |
| Wielbasis | 1445 mm |
| Lengte | 2100 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 1050 mm |
| Zithoogte | 834 mm |
| Drooggewicht | 228 kg |
| Leverbare kleuren | Metallic Spark Black/Flat Ebony, Metallic Spark Black/Pearl Stardust White, Metallic Spark Black/Candy Matte Orange |
| Beschrijving | Voor nieuwkomers die hun zinnen hebben gezet op een middengewicht-supernaked is er nu een nieuwe spannende keuze: de Z800e. Hij is er met 95 pk (70 kW) en in een uitvoering die voldoet aan de wettelijke eisen voor het A2-rijbewijs, dus met 48 pk (35 kW). Daarmee is de onmiskenbare Kawasaki Z-klasse dus ook binnen bereik van aanstormende jonge talenten. |