| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Het verleden, heden en de toekomst komen samen in de nieuwe Z900RS SE. Designelementen zoals de druppelvormige tank, ducktail, dubbele tellers en vintage logo’s zijn een ode aan de legendarische Z1. De krachtige vier-in-lijn blinkt uit in souplesse en karakter door het getunede uitlaatgeluid. Door moderne features als een Quick Shifter, Cruise Control en hellingshoekafhankelijke rijhulpsystemen gaat deze legende mee met zijn tijd zonder afstand te nemen van zijn iconische roots. Door de Öhlins schokdemper, Brembo remmen en iconische kleurstelling beleef je met de SE-uitvoering Retro Sport op z’n allerbest.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoelde, 4-cilinder 4-takt lijnmotor |
| Boring x slag | 73 mm x 73 mm |
| Cilinder inhoud | 948 cc |
| Comp. verhouding | 10,8:1 |
| Kleppen | 6 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie: Ø 36 mm x 4 met hulpgasklep |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 111 pk / 82 kW bij tpm |
| Max. koppel | 98 Nm bij 6 tpm |
| Koppeling | Natte multi-plaat koppeling |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | 2.917 (35/12) |
| Overbrenging | Gesloten ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 17 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Trellis frame, hoogwaardig staal |
| Vering voor | 41 mm omgekeerde voorvork met uitgaande en compressie demping en instelbare veervoorspanning, veerweg 120 mm |
| Vering achter | Horizontale Back-link, gas gevulde cilinder met uitgaande demping en instelbare veervoorspanning, veerweg 140 mm |
| Remmen voor | Dubbele semi-zwevende 300 mm remschijven. Remklauw: Duaal radiaal gemonteerd, 4 zuigers tegenover elkaar |
| Remmen achter | Enkele 250 mm remschijf. Remklauw: Enkele zuiger |
| Voorband | 120/70ZR17 M/C (58W) |
| Achterband | 180/55ZR17 M/C (73W) |
| Wielbasis | 1470 mm |
| Lengte | 2100 mm |
| Breedte | 865 mm |
| Hoogte | 1150 mm |
| Zithoogte | 835 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Metallic Diablo Black |
| Beschrijving | De Kawasaki Z900RS is al sinds zijn introductie de populairste motor in het retro segment. Dit is echter geen reden voor de Kawasaki engineers om stil te blijven zitten. In 2022 doet Kawasaki er nog een schep bovenop met de nieuwe Z900RS SE. Met onder andere Ohlinsvering, Brembo remklauwen en een waanzinnige Yellow Ball kleurstellingbrengt de Z900RS SE de succesvolle mix van het heden en het verledennaar een n0g hoger niveau. |
Kawasaki produceert een breed scala van high-performance Motorfietsen, ATV's, Mules en Jetski's®. Kawasaki Benelux is verantwoordelijk voor de distributie van deze producten en diensten in de Benelux. Voor meer informatie: www.kawasaki.nl
Deze motor is op voorraad bij: