| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
-- Nieuw binnen, meerdere foto's volgen ! --KTM 1190 RC8 RBouwjaar 201017370 kmZéér nette RC8 R ! Inmiddels een collectors item, zeker gezien de lage km stand. Volledig Akrapovic Evolution line uitlaatsysteem.Afgeleverd inclusief:
- OnderhoudsbeurtInclusief:
- 3 maanden garantie.
- 10 dagen Allrisk verzekering. (* Vraag naar de voorwaarden)---------------------------------------------------------Voorzien van:
- Akrapovic Evolution line Titanium uitlaatsysteem ( originele uitlaat & DB killer aanwezig )
- Korte kentekenplaathouder
- PowerParts reservoir deksels
- Valbescherming
- Carbon voor+/achterspatbord
- Single spark
- Gecoate voorvork---------------------------------------------------------
- 10 dagen gratis Allrisk verzekering. (* vraag naar de voorwaarden)
- Financiering mogelijk.
- Inruil van nette goed onderhouden motoren is mogelijk tegen handelsprijzen.
Ook voor onderhoud, reparatie en bandenservice kunt u bij ons terecht.
Levering aan huis mogelijk.
Voor het maken van een afspraak kunt u telefonisch, per email of middels Whatsapp contact met ons opnemen.
Zie onze website www.motomondial.nl voor meer foto's in hoge resolutie.
Openingstijden:
Ma 09:00 - 17:00
Di 09:00 - 17:00
Woe 09:00 - 17:00
Do 09:00 - 17:00
Vrij 09:00 - 17:00
Za 10:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Let op! Het bezoek van onze showroom en werkplaats is altijd op afspraak.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 2 cilinder 4-tact V-75 |
| Boring x slag | 105 mm x 105 mm |
| Cilinder inhoud | 1195 cc |
| Comp. verhouding | 13.5 : 1 |
| Kleppen | 4 V/DOHC |
| Brandstof toevoer | Keihin EFI (gasklephuizen 52 mm) |
| Ontsteking | |
| Vermogen | pk / 125 kW bij 10250 tpm |
| Max. koppel | 123 Nm bij 8000 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 16.5 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | Chroom-molybdeen trellis frame, poedergecoat |
| Vering voor | WP-USD Ø 43 mm |
| Vering achter | WP-Monoshock |
| Remmen voor | 2 x Brembo vierzuigerklauw, radiaal gemonteerd, remschijven 320 mm |
| Remmen achter | Brembo tweezuigerklauw, remschijf 220 mm |
| Voorband | 120/70 ZR 17 |
| Achterband | 190/55 ZR 17 |
| Wielbasis | 1425 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 805 mm |
| Drooggewicht | 182 kg |
| Leverbare kleuren | zwart |
| Beschrijving | Sterker en lichter dan alles wat zich concurrentie noemt: 123 Nm koppel, 170 pk bij 10.250 toeren/min en minder dan 200 kg volgetankt.



Dankzij innovatieve oplossingen en nquwgezet detailwerk ongeevenaarde reactiegedrag - in het wegverkeer en op de racebaan, in elke situatie.

 |
 |
Moto Mondial |
|
Zuidlangeweg 1
Oudemolen
Plan de route
|
 |
0653836218
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Highway pegs" betekent: Ver naar voren geplaatste voetsteunen (peg beÂtekent houten been) op de chopper of custom-motorfiets. Veelal vastgemaakt aan de voorste valbeugel. Naar de snelweg
(highway), waar lange stukken kunnen worden gereden zonder bochten te moeten nemen, te schakelen of te remmen en de voeten voor langere tijd uit de buurt van het schakel- en rempedaal kunnen worden genomen en een wat riantere zitpositie kan worden aangenomen. Bij sommige choppers en custom-motorfietsen worden het schakel- en het rempedaal naar voren gebracht om deze voetpositie permanent te maken.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken