| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2025
Fabrieksgarantie: 24 maanden
EU verantwoordelijke: KTM Sportmotorcycle AG Achterbroek 11 unit 8 6596 MP Milsbeek, DE 0485-232240 www.ktm.nl info@ktm.nl
Vraag voor meer informatie naar een van onze verkoopmedewerkers.
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
 |
| Motor | Eencilinder, 4-Takt, vloeistofgekoeld |
| Boring x slag | 58 mm x 58 mm |
| Cilinder inhoud | 124 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Keihin PWK 36 S AG |
| Ontsteking | Bosch EMS |
| Vermogen | 15 pk / 11 kW bij tpm |
| Max. koppel | 12 |
| Koppeling | Wet multi-disc clutch, mechanically actuated |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | X-Ring 5/8 x 1/4 |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 134 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Stalentrellis frame, poeder gecoat |
| Vering voor | WP upside-down Ø 43 mm, veerweg 125 mm |
| Vering achter | WP monoshock, veerweg 150 mm |
| Remmen voor | Radiale vaste remklauw met vier zuigers, remschijf |
| Remmen achter | Zwevende remklauw met enkele zuiger, remschijf |
| Voorband | 90/90-21 |
| Achterband | 120/90-18 |
| Wielbasis | 1340 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 830 mm |
| Drooggewicht | 139 kg |
| Leverbare kleuren | Oranje,Zwart |
| Beschrijving | De KTM 125 DUKE is misschien wel de instapmotor van het assortiment, maar hij is hier niet om games te spelen. Hij is gebouwd met dezelfde instelling als de grotere motoren - en dat is te zien. Het is geen belemmering voor deze stadsstrijder, compleet met led-koplamp en TFT-display. Deze 4-takt eencilinder heeft brandstofinjectie en een transmissie met 6 versnellingen voor toonaangevende prestaties met een laag brandstofverbruik, zodat u langer kunt rijden. |
| Dealerschappen: APRILIA, BIMOTA, CFMOTO, DUCATI, HUSQVARNA, KAWASAKI, KTM, MOTO GUZZI, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA |
Een nieuwe motor?
Bij Goedhart vind je hem Wat vind ik mooi? Wat is verstandig? Past deze motor wel bij mij?
Allemaal vragen die een rol spelen bij de aanschaf van een nieuwe motorfiets. Ons deskundige verkoopteam helpt u graag de juiste motorfiets te vinden voor vele tevreden motorkilometers.
 |
Goedhart Motoren |
|
Europaweg 1D
Bodegraven
Plan de route
|
 |
0172-650005
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Rockers" betekent: Jongeren op snelle motorfietsen aan het begin van de jaren zestig in Engeland. In tegenstelling tot de Mods, die zich op scooters voortbewogen, reden de Rockers op zware motorfietsen, café-racers, die minstens honderd mijl per uur konden halen. Het imago van de Rocker was ruw en onbehouwen. Er was altijd machismo betrokken bij het rijden van honderd mijl per uur (doing a ton). Het uiterlijk van een Rocker was in
de meeste gevallen ongesoigneerd. Als gevolg van het sleutelen en een onvermijdelijke valpartij zagen uitmonstering en motorfiets er in de regel enigszins geschonden uit. De standaardkledij was een leren jekker, spijkerbroek, motorlaarzen met omgeslagen bovenkant, een sjaaltje, leren handschoenen en een jethelm. De favoriete jukeboxmuziek was de Rock ’n’ Roll die niet van zijn scherpe kantjes was ontdaan (Jerry Lee Lewis, Bill Hailey, Elvis Presley).
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken