| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Frisse KTM 125 SX van het bouwjaar 2022.
Motor heeft 117.8 uur gelopen. Zuiger, krukaslagers & big-end 10 uur oud. Heeft een VHM cilinderkop en zuiger. Slijtage delen in goede staat.
Frame is onderlangs nog zwart gecoat en ziet er als nieuw uit.
Beide banden is het profiel nog goed, de achterband is een schoepband geschikt voor gebruik in het zand.
Voor meer informatie of vragen, graag even bellen/mailen!
Ons team bestaat uit enthousiaste specialisten, die jouw passie delen en je met raad en daad kunnen ondersteunen.
Met de jarenlange ervaring kunnen zij je alles vertellen over de motoren, het onderhoud, kleding en andere motorzaken, zeker op het gebied van motorcross en enduro. Onze service gaat net iets verder, onze specialisten lopen net iets harder en doen er alles aan om uw bezoek aan Brouwer Motors zo goed mogelijk te laten verlopen.
Maak hiernaast alvast kennis met ons team van specialisten! Kom snel langs in Zwartebroek, de koffie staat klaar!
Deze motor is geschikt voor A1 rijbewijs.
 |
| Motor | 1- cilinder 2 takt |
| Boring x slag | 66,4 mm x 66,4 mm |
| Cilinder inhoud | 149 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | 2 |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | pk / kW bij tpm |
| Max. koppel | Nm bij tpm |
| Koppeling | Nat, DDS lamellenkoppeling, Brembo hydraulica |
| Versnellingsbak | 5 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting, 5/8 x 1/4 |
| Starter | kickstart |
| Tankinhoud | 7,5 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | 25CrMo4 stalen centraal buisframe |
| Vering voor | WP-USD, AER 48, Ø 48 mm |
| Vering achter | WP schokdemper met linkage |
| Remmen voor | Schijf 260mm |
| Remmen achter | Schijf 260mm |
| Voorband | |
| Achterband | |
| Wielbasis | 1,485 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 950 mm |
| Drooggewicht | 95,5 kg |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | De KTM 125 SX is de meest compacte en lichtgewicht van de full-size motoren en levert een vertrouwenwekkende rit als geen ander. Een lichtgewicht chassis werkt samen met de meest competitieve 125 cc tweetaktmotor in zijn klasse en levert superieure wendbaarheid en vermogen om aan de eisen van elke jonge adrenalinezoeker te voldoen. Deze 2-takt-screamer is de ultieme toegang tot de profs en een zekere manier om toe te voegen aan de trofeeëncollectie. |
| Dealerschappen: HUSABERG, KTM |
Ons team bestaat uit enthousiaste specialisten, die jouw passie delen en je met raad en daad kunnen ondersteunen.
Met de jarenlange ervaring kunnen zij je alles vertellen over de motoren, het onderhoud, kleding en andere motorzaken, zeker op het gebied van motorcross en enduro. Onze service gaat net iets verder, onze specialisten lopen net iets harder en doen er alles aan om uw bezoek aan Brouwer Motors zo goed mogelijk te laten verlopen.
Maak hiernaast alvast kennis met ons team van specialisten! Kom snel langs in Zwartebroek, de koffie staat klaar!
 |
Brouwer Motors |
|
Wielweg 14
Zwartebroek
Plan de route
|
 |
0342-461338
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Knucklehead" betekent: Bijnaam die in kringen van Harley-Davidson-liefhebbers ontstond voor het model E, de eerste v-twin kopklepper met een cilinderinhoud van 1000cc, die HarleyDavidson uitbracht in 1936. Dit model was onmiddellijk een succes en dat kon de Harley-Davidson-fabriek op dat moment goed gebruiken. Indian, in die tijd Harley’s enige concurrent, verkocht veel motorfietsen van haar topmodellen, de IndianFour en de Indian Chief, ondermeer aan gemotoriseerde afdelingen van de politie (police squads) in de Verenigde Staten en in de rest van de wereld. In datzelfde jaar 1936 slaagde
fabriekscoureur en medeconstructeur Joe Petralli erin om het nationale snelheidsrecord in Daytona te verbeteren. Op een speciaal geprepareerd exemplaar wist hij een recordsnelheid te bereiken van 139.15 mijl (222,5 kilometer) per uur. Het E-model was in meerdere opzichten een nouveauté, want niet alleen het motorblok was totaal nieuw ontworpen, maar ook het rijwielgedeelte: frame, spatborden, voorvork, benzinetanks en dry
sump olietank. Al snel werd het E-model (evenals het EL-model, de l stond voor hoge compressie en had een hogere topsnelheid dan de E-versie) het paradepaardje van de fabriek. In 1941 verscheen naast de 1000cc-versie een 1200cc-uitvoering, aangeduid met FL , waarmee tegemoet werd gekomen aan de vraag van het motorpubliek naar nog meer pk’s. Gedurende de Tweede Wereldoorlog werden weinig Knuckleheads gemaakt, omdat Harley-Davidson de handen vol had aan de oorlogsproduktie van militaire motorfietsen van het model WLA en WLC, bij ons bekend geworden onder de naam Liberator. De Knucklehead werd gemaakt tot en met 1947, waarna de fabriek het motorblok in 1948 verving door het Panhead motorblok, zoals dat door Harley-liefhebbers werd genoemd. De bijnaam Knucklehead voor deze motorfiets is van een ietwat cryptische herkomst en wordt vaak verkeerd uitgelegd. Wanneer knucklehead wordt gebruikt om een persoon mee aan te duiden, wordt er domoor of stommeling mee bedoeld. Bij dit
type motorfiets zijn de knuckles de aluminium tuimelaarhuizen bovenop de cilinderkoppen (head), die van voren bezien gelijkenis vertonen met een dichtgeknepen vuist die naar voren wordt gestoten om er een slag mee toe te dienen en die is gestoken in een boksbeugel. Het is een esthetisch motorblok, een waar sculptuur uit chroom, aluminium en staal. Er zijn meer associaties mogelijk bij de aanschouwing ervan. Zo wordt de Knucklehead in België aangeduid met Doodskop. De Knucklehead is een zeer gezocht model Harley-Davidson, waarvoor als hij nog in de originele staat verkeert een hoge prijs wordt betaald.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken