| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Referentienummer: 3827
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Twincilinder, 4-takt, V 75° |
| Boring x slag | 108 mm x 108 mm |
| Cilinder inhoud | 1301 cc |
| Comp. verhouding | 11.5:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | Elektrisch |
| Vermogen | 160 pk / 118 kW bij 8870 tpm |
| Max. koppel | 140 Nm bij 7000 tpm |
| Koppeling | PASC (TM) slipper koppeling, hydr. bediening |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen, klauwkoppeling |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting, X-Ring 5/8 x 5/16 |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 23 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Buisframe van chroommolybdeen staalbuizen, geëloxeerd |
| Vering voor | WP Semi-active suspension USD Ø 48 mm, veerweg 220 mm |
| Vering achter | WP-PDS monoshock, veerweg 220 mm |
| Remmen voor | 320 mm, 2 x Brembo four-piston radial fixed calliper, brake discs, floating |
| Remmen achter | 267 mm, Brembo twin-piston fixed calliper, brake disc |
| Voorband | 120/70 ZR 17 |
| Achterband | 180/55 ZR 17 |
| Wielbasis | 1560 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 860 mm |
| Drooggewicht | 217 kg |
| Leverbare kleuren | Zwart |
| Beschrijving | Kies een punt op een kaart, laat een speld vallen en ga op pad. De KTM 1290 SUPER ADVENTURE R is ontworpen om het wildste, meest uitdagende terrein te doorkruisen met ongeëvenaarde capaciteiten en toonaangevende prestaties. Het laat ons maar een ding zeggen - Pas op voor onbekend terrein! De KTM 1290 SUPER ADVENTURE R is voorbereid en klaar om overal ter wereld zijn vlag te planten. |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI, MV AGUSTA |
Van Gerven Motoren
* Bezorging in Nederland en Belgie
* Levering binnen 3 werkdagen
* Uitstekende service
* Ruilen of geld terug mogelijk
* Veilig betalen
 |
Van Gerven Motoren |
|
Stokskesweg 21
Bergeyk
Plan de route
|
 |
0497-555404
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Dream" betekent: Naam die het Japanse Honda, ’s werelds grootste producent van motorfietsen, decennia lang gebruikte voor verschillende van haar modellen. Honda’s eerste echte motorfiets, Model D, een 980cc eencilinder tweetakt, werd in 1949 uitgebracht. Om dit te vieren werd een feestje voor de circa twintig medewerkers van het kleine motorfabriekje georganiseerd. Iemand moet toen hebben gezegd dat ‘een droom werkelijkheid was
geworden’. De grondlegger van het bedrijf, Soichiro Honda, kwam dit ter ore, waarna de eerste Honda Dream een feit werd.
In 1951 werd de eerste Honda met een viertakt motorfiets geintroduceerd, de 146cc metende eencilinder Dream-E, in het
midden van de jaren vijftig gevolgd door de 250CC Dream SA en de 350CC Dream SB . Motorfietsen met een plaatstalen geperst
frame en een rubberen zweefzadel, waarbij goed was gekeken naar de modellen van het Duitse NSU . In 1957 bracht Honda de
eerste twin op de Japanse markt (de C70 met 250CC motor). In de jaren zestig zou Honda met (aanvankelijk) lichte twin
Dreams de Europese en Amerikaanse markt openbreken.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken