| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Super mooie KTM 1290 Adventure S- tech-pack: rally-pack, quickshifter en suspension pro.
- rijmodi
- handvatverwarming
- zadel verwarming
- adaptieve cruise control
- koplamp bescherming
Welkom bij Kobo Motoren - Dé specialist in KTM en topkwaliteit occasions van alle merken!
Bij Kobo Motoren vind je een ruim aanbod aan nieuwe motoren van KTM en zorgvuldig geselecteerde occasions van alle bekende merken. Elke motor wordt grondig nagekeken en rijklaar afgeleverd.
- Afleverbeurt & garantie: €250,-
- Inruil van je huidige motor is mogelijk
- Bezorging door heel Nederland voor slechts €150
- 10 dagen gratis verzekering mogelijk
- Financiering mogelijk via NU Motorrijden
- Proefrit op afspraak
Heb je vragen of wil je deze motor in het echt bekijken? Neem gerust contact met ons op we helpen je graag op weg naar jouw volgende motoravontuur!
Neem gerust contact met ons op:
0512-542142 of 06-50851728
verkoop@kobomotoren.nl
Kobo Motoren Passie voor motoren, verstand van service.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Twincilinder, 4-takt, V 75° |
| Boring x slag | 108 mm x 108 mm |
| Cilinder inhoud | 1301 cc |
| Comp. verhouding | 11.5:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | Elektrisch |
| Vermogen | 160 pk / 118 kW bij tpm |
| Max. koppel | 140 Nm bij 7000 tpm |
| Koppeling | Meervoudige oliebadkoppeling, hydr. bediening |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen, klauwkoppeling |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting, X-Ring 5/8 x 5/16 |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 23 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Buisframe van chroommolybdeen staalbuizen, geëloxeerd |
| Vering voor | WP Semi-active suspension USD Ø 48 mm, veerweg 200 mm |
| Vering achter | WP Semi-active suspension monoshock, veerweg 200 mm |
| Remmen voor | 320 mm, 2 x Brembo four-piston radial fixed calliper, 320 mm remschijf, zwevend |
| Remmen achter | 267 mm, Brembo twin-piston fixed calliper, 267 mm remschijf, vast |
| Voorband | Pirelli Scorpion Trail II 120/70 ZR 17 |
| Achterband | Pirelli Scorpion Trail II 170/60 ZR 17 |
| Wielbasis | 1560 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 860 mm |
| Drooggewicht | 215 kg |
| Leverbare kleuren | Zwart, Oranje |
| Beschrijving | Snel en moeiteloos grond afdekken, daar is de KTM 1290 SUPER ADVENTURE S voor gemaakt. Een Adventure-gespecificeerde V-Twin met 160 pk en 138 Nm betekent dat hele cross-country ritten gemakkelijk worden verzonden, terwijl Adaptive Cruise Control en Semi-Active Suspension samen met herwerkte, op de rijder gerichte ergonomie en technologie behendigheid en comfort op lange afstanden brengen geheel nieuw niveau. Het is een gewaagde bewering, maar we gaan het redden - de KTM 1290 SUPER ADVENTURE S is de nieuwe maatstaf. |
Kobo Motoren
Official KTM Dealer
Meer dan 120 gebruikte motoren
KTM Powerwearshop
KTM Powerparts
 |
Kobo Motoren |
|
Jade 10
Drachten
Plan de route
|
 |
0512-542142
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Big Black Bomber" betekent: Aan het model cb450 van Honda (450CC kopklep staande twin), dat in 1965 werd geïntroduceerd, werd de bijnaam Black Bomber o f Big Black Bomber toegekend. Tot dat moment was het zwaarste model van het Japanse merk een 350CC motorfiets. Eigenlijk ging iedereen er op dat moment nog van uit dat de Japanners zich zouden beperken tot het maÂken van bromfietsen en lichte motorfietsen. Met de introducÂtie van de cb450 werd het tegendeel aangetoond. Vandaar ook het predikaat big, immers, voor een Japanse motorfiets was een cilinderinhoud van 450CC veel. Black verwijst naar de zwarte lak, waarin de beginseries van deze motorfiets werden uitgeÂvoerd. Honda pikte de naam Big Black Bomber vervolgens in haar advertenties op: ‘Meet the big black bomber, the biggest beefiest touring twin from Japan. Sit astride this black beauty’, schreeuwden de advertenties. Vermoedelijk verwees de naam bomber slechts naar het feit dat dit model een donker en sonoor uitlaatgeluid produceerde, analoog aan de staande twins van Triumph, Norton en BSA. De Big Black Bomber kon zich oveÂrigens nog niet echt meten met de zware Engelse twins, maar de introductie ervan was een teken dat dit snel kon verandeÂren. Aldus geschiedde, want in de jaren zeventig werd de EnÂgelse motorfietsindustrie door de Japanse weggevaagd. De cb450 Black Bomber verwierf de reputatie van sportieve motorÂfiets, waar veel mee werd geraced. Te midden van de high tech motorfietsen van nu is de status van de Big Black Bomber die van een klassieke Japanner.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken