| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Modeljaar: 2022
EU verantwoordelijke: KTM SPORTMOTORCYCLE NEDERLAND Achterbroek 11 - unit 8 6596 MP Milsbeek, NL 0485232240 wessel.peters@ktm.com
-KTM 1290 GT
-1e eigenaar
-Onderhoud bekend
-Tech pack
-Handvatverwarming
-12 maanden garantie
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 2-cylinder, 4-stroke, V 75° |
| Boring x slag | |
| Cilinder inhoud | 1301 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 175 pk / 128.7 kW bij tpm |
| Max. koppel | 141 |
| Koppeling | PASC (TM) slipper koppeling, hydr. bediening |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting, X-Ring 5/8 x 5/16 |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 23 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Chroom-molybdeen buisframe, gepoedercoat |
| Vering voor | WP Semi-active suspension USD Ø 48 mm |
| Vering achter | WP Semi-active suspension monoshock |
| Remmen voor | 2 x Brembo monoblock four-piston radial fixed calliper, 320 mm remschijven, zwevend |
| Remmen achter | Brembo twin-piston fixed calliper, 240 mm remschijf |
| Voorband | Pirelli Angel GT |
| Achterband | Pirelli Angel GT |
| Wielbasis | |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 835 mm |
| Drooggewicht | 209 kg |
| Leverbare kleuren | Zwart, Wit |
| Beschrijving | De 2019 TM 1290 SUPER DUKE GT neemt de reeds bewezen prestaties op de lange afstand van het vorige GT model en versterkt deze nog verder met nieuwe verbeteringen. Dezelfde gestoorde combinatie die de vorige SUPER DUKE GT had tussen het vermogen van de krachtige V-twin en het comfort en de uitrusting om de hele dag door te knallen - nu nog intenser, met nog meer verbeteringen en features die de prestaties naar een hoger niveau tillen. |
| Dealerschappen: CAN-AM, HUSQVARNA, KAWASAKI, KTM |
Vos Oss Motoren, verkoop en onderhoud van motoren en scooters. Wij zijn erkend motordealer van: Kawasaki, KTM, Can-Am, Husqvarna en nog een aantal scooter merken.
Onze monteurs zijn gespecialiseerd in hun werk en helpen u graag!
Voor meer informatie gaat u naar: www.vos-oss.nl
 |
Vos Oss Motoren |
|
Singel 1940 1945 320
Oss
Plan de route
|
 |
0412-667722
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: BMW in 2004 - Het eerste model, de K 1200 S uit 2004, perste er al 167 pk uit en vestigde een werelduurrecord. De zeer sterk hellende cilinders zorgden dat het zwaartepunt laag kon blijven, maar er waren ook veel technieken uit de BMW Formule 1 motor overgenomen, waaronder de holle nokkenassen en het speciale smeersysteem. Er kwam een GT versie, maar ook een meer "streetfighter" achtig model, de K 1200 R, die zonder meer "ruig" te noemen was. Met deze nieuwe serie betrad BMW een strijdperk dat het in de jaren dertig verlaten had: de pk-race. In deze periode waren rembekrachtiging, Integral ABS, elektrisch instelbare veersystemen en tractiecontrole deels standaard, deels als optie leverbaar. Het BMW duolever verving op deze serie het telelever systeem.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken