| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Welkom bij Kobo Motoren - Dé specialist in KTM en topkwaliteit occasions van alle merken!
Bij Kobo Motoren vind je een ruim aanbod aan nieuwe motoren van KTM en zorgvuldig geselecteerde occasions van alle bekende merken. Elke motor wordt grondig nagekeken en rijklaar afgeleverd.
- Afleverbeurt & garantie: €250,-
- Inruil van je huidige motor is mogelijk
- Bezorging door heel Nederland voor slechts €150
- 10 dagen gratis verzekering mogelijk
- Financiering mogelijk via NU Motorrijden
- Proefrit op afspraak
Heb je vragen of wil je deze motor in het echt bekijken? Neem gerust contact met ons op we helpen je graag op weg naar jouw volgende motoravontuur!
Neem gerust contact met ons op:
0512-542142 of 06-50851728
verkoop@kobomotoren.nl
Kobo Motoren Passie voor motoren, verstand van service.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Twincilinder, 4-takt, V 75° |
| Boring x slag | 110 mm x 110 mm |
| Cilinder inhoud | 1350 cc |
| Comp. verhouding | 11.5:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Keihin EMS |
| Ontsteking | Elektrisch |
| Vermogen | 173 pk / 127 kW bij tpm |
| Max. koppel | 145 Nm bij 7000 tpm |
| Koppeling | PASC (TM) slipper koppeling, hydr. bediening |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen, klauwkoppeling |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting, X-Ring 5/8 x 5/16 |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 23 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Buisframe van chroommolybdeen staalbuizen, geëloxeerd |
| Vering voor | WP Semi-active suspension USD Ø 48 mm, veerweg 220 mm |
| Vering achter | WP-PDS monoshock, veerweg 220 mm |
| Remmen voor | 320 mm, 2 x Brembo four-piston radial fixed calliper, brake discs, floating |
| Remmen achter | 267 mm, Brembo twin-piston fixed calliper, brake disc |
| Voorband | 120/70 ZR 17 |
| Achterband | 170/60 ZR 17 |
| Wielbasis | 1558 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | |
| Drooggewicht | 217 kg |
| Leverbare kleuren | Zwart |
| Beschrijving | Kies een punt op een kaart, laat een speld vallen en ga op pad. De KTM 1290 SUPER ADVENTURE R is ontworpen om het wildste, meest uitdagende terrein te doorkruisen met onge?venaarde capaciteiten en toonaangevende prestaties. Het laat ons maar een ding zeggen - Pas op voor onbekend terrein! De KTM 1290 SUPER ADVENTURE R is voorbereid en klaar om overal ter wereld zijn vlag te planten. |
Kobo Motoren
Official KTM Dealer
Meer dan 120 gebruikte motoren
KTM Powerwearshop
KTM Powerparts
 |
Kobo Motoren |
|
Jade 10
Drachten
Plan de route
|
 |
0512-542142
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: AERMACCHI in 1960 - 1960 250 cc Aermacchi Ala d oro - Harley-Davidson neemt over.
De eerste van deze 250 s, het zogenaamde Golden Wing model, had nog steeds de 62 mm bij 72 mm boring en slag van de Chimera, had een vier-versnellings schakelbak en produceerde 22 pk bij 8,000 toeren. Een van de meest zichtbare veranderingen was de wijziging in wieldiameter van 17 inch naar 18 inch.
De lage initiƫle kosten van de Golden Wing, tesamen met het gebruiksvriendelijke onderhoud en goede logistieke ondersteuning van de reserve-onderdelen maakten het een immens poulaire machine voor de private racer. Het bewees zichzelf dan ook in korte tijd op korte bochtige circuits waar het gunstige gewicht en goede acceleratie hun vruchten afwierp.
Geen twijfel mogelijk, het internationale succes van deze machine plus de prestaties op eigen bodem (Lanfranco Angelini werd vijf keer Italiaans kampioen op een Aermacchi) hebben zeker bijgedragen aan het feit dat Harley-Davidson participeerde met een 50/50 aandeel met dit Varees bedrijf. Door een grote belangstelling in the U.S.A. voor snelle en lichte sportmodellen werd het voor Amerika s grootste fabrikant duidelijk snel te moeten reageren op dit gat in de modellenlijn om hun marktaandeel te behouden. De samenwerking met Aermacchi verliep succesvol waarbij steeds meer produkten de Atlantische oceaan over staken. Op het einde van 1960 vergroote Harley-Davidson haar aandeel en werd hierdoor eigenaar van het Italiaanse merk. Op dat moment produceerde men al voor 75 procent voor de Amerikaanse markt. Hieronder ook een, nu wereldberoemde, motorscooter, de Topper . Deze was uitgerust met een trekkoord startmechanisme die u wellicht kent van de grasmaaier.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken