 |
| Motor | Twincilinder, 4-takt, V 75° |
| Boring x slag | 110 mm x 110 mm |
| Cilinder inhoud | 1350 cc |
| Comp. verhouding | 11.5:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Keihin EMS |
| Ontsteking | Elektrisch |
| Vermogen | 173 pk / 127 kW bij tpm |
| Max. koppel | 145 Nm bij 7000 tpm |
| Koppeling | PASC (TM) slipper koppeling, hydr. bediening |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen, klauwkoppeling |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting, X-Ring 5/8 x 5/16 |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 23 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Buisframe van chroommolybdeen staalbuizen, geëloxeerd |
| Vering voor | WP XPLOR-USD, Ø 48 mm |
| Vering achter | WP XPLOR schokdemper met PDS |
| Remmen voor | 320 mm, 2 x Brembo four-piston radial fixed calliper, brake discs, floating |
| Remmen achter | 267 mm, Brembo twin-piston fixed calliper, brake disc |
| Voorband | 120/70 ZR 17 |
| Achterband | 170/60 ZR 17 |
| Wielbasis | 1577 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 880 mm |
| Drooggewicht | 231 kg |
| Leverbare kleuren | Zwart |
| Beschrijving | pen een kaartapp, zoek de meest afgelegen locatie en druk op navigeren. De KTM 1390 SUPER ADVENTURE R is ontworpen om het wildste en meest uitdagende terrein te bedwingen met ongeëvenaarde capaciteiten en toonaangevende prestaties. Niet alleen heeft hij zich bewezen met een reeks krachtige voorgangers, maar de KTM 1390 SUPER ADVENTURE R blijft de ultieme READY TO RACE V-twin reismachine ooit gemaakt. |