| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Garantie: Resterende Fabrieksgarantie
Referentienummer: 3844
Zo goed als nieuwe KTM 390 Adventure. Afkomstig van eerste iegenaar, door ons nieuw geleverd en onderhouden.
- Wij zijn via Whatsapp bereikbaar: 06-19938828
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistof gekoeld 1-cilinder 4-taktmotor |
| Boring x slag | 60 mm x 60 mm |
| Cilinder inhoud | 399 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 44 pk / 32 kW bij tpm |
| Max. koppel | 37 |
| Koppeling | PASC ™ -stopkoppeling, mechanisch bediend |
| Versnellingsbak | Single-speed automaat |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 145 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Stalen trellisframe, gepoedercoat |
| Vering voor | WP APEX 43 |
| Vering achter | WP APEX - Monoshock |
| Remmen voor | Radiale vaste remklauw met vier zuigers |
| Remmen achter | Zwevende remklauw met enkele zuiger |
| Voorband | |
| Achterband | |
| Wielbasis | |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 855 mm |
| Drooggewicht | 158 kg |
| Leverbare kleuren | ORANJE,WIT |
| Beschrijving | De KTM 390 ADVENTURE brengt verkenning naar een hoger niveau door allroad-veelzijdigheid en bewezen betrouwbaarheid te combineren met real-world prestaties. Gebouwd rond een compacte 373 cc eencilindermotor met een capabel, lichtgewicht chassis en toonaangevende elektronica, moedigt de KTM 390 ADVENTURE je aan om nieuwe grenzen te verkennen met de onge?venaarde capaciteiten en opwinding die je verwacht van een KTM ADVENTURE-machine. Met een vernieuwd ontwerp voor 2022 is de KTM 390 ADVENTURE nu ook visueel afgestemd op de Dakar-winnende KTM FACTORY RALLY-machines. |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI, MV AGUSTA |
Van Gerven Motoren
* Bezorging in Nederland en Belgie
* Levering binnen 3 werkdagen
* Uitstekende service
* Ruilen of geld terug mogelijk
* Veilig betalen
 |
Van Gerven Motoren |
|
Stokskesweg 21
Bergeyk
Plan de route
|
 |
0497-555404
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Rockers" betekent: Jongeren op snelle motorfietsen aan het begin van de jaren zestig in Engeland. In tegenstelling tot de Mods, die zich op scooters voortbewogen, reden de Rockers op zware motorfietsen, café-racers, die minstens honderd mijl per uur konden halen. Het imago van de Rocker was ruw en onbehouwen. Er was altijd machismo betrokken bij het rijden van honderd mijl per uur (doing a ton). Het uiterlijk van een Rocker was in
de meeste gevallen ongesoigneerd. Als gevolg van het sleutelen en een onvermijdelijke valpartij zagen uitmonstering en motorfiets er in de regel enigszins geschonden uit. De standaardkledij was een leren jekker, spijkerbroek, motorlaarzen met omgeslagen bovenkant, een sjaaltje, leren handschoenen en een jethelm. De favoriete jukeboxmuziek was de Rock ’n’ Roll die niet van zijn scherpe kantjes was ontdaan (Jerry Lee Lewis, Bill Hailey, Elvis Presley).
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken