| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
We moeten het zeggen: de KTM 390 ADVENTURE R is de meest offroad-geschikte middengewicht avonturenmotor in zijn segment. Ja, het is een gewaagde bewering, maar met een 399cc-krachtbron, een echt rally-ge
- Ovaa Motors is de motorspecialist van Zeeland sinds 1978!
-Suzuki Full Range dealer
-KTM Full Range dealer
-Husqvarna Full Range dealer
-GASGAS Full Range dealer
-Yamaha Off-Road dealer
Kijk op onze website bij Services voor inruil/inkoop, financiering, verlengde garantie en het direct afsluiten van Uw gratis 10 daagse All-Risk motorverzekering!
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistof gekoeld 1-cilinder 4-taktmotor |
| Boring x slag | 60 mm x 60 mm |
| Cilinder inhoud | 398 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 45 pk / 32 kW bij tpm |
| Max. koppel | 39 |
| Koppeling | PASC ™ -stopkoppeling, mechanisch bediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Stalen trellisframe, gepoedercoat |
| Vering voor | WP APEX 43 |
| Vering achter | WP APEX - Monoshock |
| Remmen voor | Bybre axiale zwevende remklauwen met 2 zuigers |
| Remmen achter | Bybre zwevende remklauw 1 zuiger |
| Voorband | 21 |
| Achterband | 18 |
| Wielbasis | |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 870 mm |
| Drooggewicht | 165 kg |
| Leverbare kleuren | ORANJE,WIT |
| Beschrijving | We moeten het zeggen: de KTM 390 ADVENTURE R is de meest offroad-geschikte adventure-motorfiets in zijn segment. Ja, het is een gewaagde bewering, maar met een 399cc-motorblok, een echt rally-geïnspireerd design, 230 mm verstelbare vering en een 21/18"-wielconfiguratie herschrijft deze nieuwe aanwinst in de KTM R-reeks de regels. |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI |
Nieuwe en gebruikte motoren voor zeer scherpe prijzen. Als Suzuki Exclusief dealer heeft Ovaa Motors altijd de nieuwste Suzuki modellen in de showroom staan.
Voor meer informatie over de nieuwste Suzuki modellen kunt u hier klikken.
Ook worden er aantrekkelijke kortingen gegeven op enkele demomotoren!
 |
Ovaa Motors |
|
Mercuriusweg 1
Vlissingen
Plan de route
|
 |
0118-461485
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: BMW in 1983 - Hans Muth had in 1979 samen met Jan Fellstrom en Hans-Georg Kasten zijn eigen ontwerpstudio "Target Design" opgericht. Target Design tekende de R 65 LS, die veel leek op de Suzuki Katana modellen. Pas in 1983 week men af van de tweecilinderboxermotor, toen de drie- en viercilinder K-modellen werden geïntroduceerd met de BMW K 100-serie en de K 75-serie. Bij deze modellen lag de krukas net als bij de boxermotoren in de lengterichting. Dankzij dubbele bovenliggende nokkenassen, brandstofinjectie en geheel nieuwe frames konden deze modellen veel beter concurreren met andere merken en bovendien aan de strenger wordende milieu eisen voldoen. BMW was voornemens boxermotoren uitsluitend nog in de GS modellen te leveren. De K 100- en K 75-serie konden immers zowel sportief als toeristisch ingestelde klanten bedienen, zowel in de middenklasse als in de zware klasse. Maar vrijwel meteen na de introductie van de K modellen kwamen er klachten van klanten, en later dus ook van dealers en zelfs importeurs. Men wilde de zware boxermodellen terug. Nadat de /7-serie uit productie was gegaan, werden zelfs de nog leverbare R 80 modellen van grotere zuigers en cilinders voorzien, zodat met toch nog 1000cc-BMW's kon kopen.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken