| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Modeljaar: 2024
dikke 450 sx-f met slechts 19 draaiuren,hobby rijder.
Welkom bij Kobo Motoren - Dé specialist in KTM en topkwaliteit occasions van alle merken!
Bij Kobo Motoren vind je een ruim aanbod aan nieuwe motoren van KTM en zorgvuldig geselecteerde occasions van alle bekende merken. Elke motor wordt grondig nagekeken en rijklaar afgeleverd.
- Afleverbeurt & garantie: €250,-
- Inruil van je huidige motor is mogelijk
- Bezorging door heel Nederland voor slechts €150
- 10 dagen gratis verzekering mogelijk
- Financiering mogelijk via NU Motorrijden
- Proefrit op afspraak
Heb je vragen of wil je deze motor in het echt bekijken? Neem gerust contact met ons op we helpen je graag op weg naar jouw volgende motoravontuur!
Neem gerust contact met ons op:
0512-542142 of 06-50851728
verkoop@kobomotoren.nl
Kobo Motoren Passie voor motoren, verstand van service.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 1-cilinder, 4-takt |
| Boring x slag | 95 mm x 95 mm |
| Cilinder inhoud | 449,3 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | pk / kW bij tpm |
| Max. koppel | Nm bij tpm |
| Koppeling | Nat, DDS multiplaat, Brembo hydrauliek |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | ketting, X-Ring 5/8 x 1/4 |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 8,5 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | Chrome-molybdeen stalen centrale-buis frame |
| Vering voor | |
| Vering achter | WP Xplor PDS schokdemper |
| Remmen voor | Schijf 260mm |
| Remmen achter | Schijf 220mm |
| Voorband | |
| Achterband | |
| Wielbasis | |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 960 mm |
| Drooggewicht | 106 kg |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | Het pad om een bestseller te worden is geplaveid met jaren aan modder, zweet en versnellingen. De KTM 450 EXC-F heeft nooit een stapje terug gedaan en de elementen laten winnen; in plaats daarvan heeft hij met zijn onvoorstelbare verhouding tussen kracht en gewicht het podium zonder meer voor zich ingenomen. Als je onder de aangekoekte modder zit zul je het plezier van deze compacte machine ongetwijfeld begrijpen. |
Kobo Motoren
Official KTM Dealer
Meer dan 120 gebruikte motoren
KTM Powerwearshop
KTM Powerparts
 |
Kobo Motoren |
|
Jade 10
Drachten
Plan de route
|
 |
0512-542142
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: HONDA in 1959 - In 1959 werd de laatste Benly als moderne verschijning met een 125 cc OHC viertakt tweecylinderblok op de markt gebracht. Het was goed voor 112 km/uur en kreeg de type aanduiding C92 mee. In juli van 1958 introduceerde men in Japan 's werelds meest succesvolle motorfiets ooit, de C100 Super Cub. Het ontwerpen van de Super Cub nam drie jaar in beslag en werd een goedkope en praktische motorfiets die iedereen wel ergens voor kon gebruiken. Deze multifunctionele machine had een 50cc viertakt OHV motorblok, een centrifugaalkoppeling en een drietraps transmissie. Het was een motor die zo gemakkelijk te berijden was dat iedere opstapper van de bromfiets maar ook iemand zonder ervaring er als vanzelf mee wegreed. Het innovatieve frame zonder middenstang deed het ook goed bij de dames en zette een nieuwe trend in het segment woon-werk verkeer. Het woord "scooterette" werd gebruikt om het type zonder middenstang aan te duiden en werd verkocht in een 50, 70 en 90 cc versie. In 1959 werd de eerste Honda motorfiets verkocht in Amerika en werd daardoor meteen 's werelds best verkochtte transportartikel (dertig miljoen tot op heden). Als bewijs van het superbe concept en design is het feit dat de hedendaagse C50, C70 en C90's alleen maar detailverbeteringen hebben ondergaan in het nu vijfentwintig-jarig gebruik van het ontwerp van deze motorblokken.
In datzelfde jaar, 1959, introduceerde Honda de 250 cc C72 Dream in Amsterdam. Dit was de eerste Japanse motorfiets die officieel werd geƫxposeerd in Europa. Het publiek verbaasde zich over het ongewone geperste stalen frame, de scharnierende achterbrug en de voorvering, het aluminium OHC motorblok, de startmotor en de knipperlichtinstallatie.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken