| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Mooie KTM 690SMC
-Verstelbare hevel
- Voor en achter camera.
Motor Outlet Deventer – scherpe prijzen, geen poespas
Onze naam zegt het al: bij Motor Outlet koop je motoren tegen échte handelsprijzen. Geen inruil, geen garantie, gewoon zo mee voor een scherpe prijs. En wist je dat je bij ons ook terechtkunt voor motorkleding tegen de allerlaagste prijzen? Kom langs en sla je slag!
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Eencilinder, 4-Takt |
| Boring x slag | 102 mm x 102 mm |
| Cilinder inhoud | 654 cc |
| Comp. verhouding | 11.8:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Keihin THB 46 |
| Ontsteking | Keihin |
| Vermogen | pk / kW bij tpm |
| Max. koppel | Nm bij tpm |
| Koppeling | APTC Natte koppeling met meerdere schijven, hydraulisch gestuurd |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 12 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | Centraal dubbel wiegframe 25 CrMo4 |
| Vering voor | WP USD Ø 48 mm, veerweg 275 mm |
| Vering achter | WP Monoshock, veerweg 265 mm |
| Remmen voor | Schijfremmen 300 mm |
| Remmen achter | Schijfremmen 240 mm |
| Voorband | 120/70 ZR 17 |
| Achterband | 160/60 ZR 17 |
| Wielbasis | 1480 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 900 mm |
| Drooggewicht | 139.5 kg |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | |
 |
Motor Outlet Deventer |
|
Deventerweg 6
Bathmen
Plan de route
|
 |
06-38357616
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Bakkenist" betekent: Degene die in de zijspanbak van een zijspancombiÂnatie meerijdt tijdens een wegrace, motocross of grasbaanrace en daarbij zijn lichaamsgewicht in de strijd werpt om de combinatie de bocht door te krijgen. Iemand die gewoon in het verkeer meerijdt in een zijspan is geen bakkenist, maar pasÂsagier of, zoals in het Amerikaans treffend wordt gezegd, een side kick.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken