| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
De nieuwe 2026 KTM 690 SMC R nu bij ons in de winkel.
nu nog sterker ,de dikste 1 cilinder in de markt.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | LC4 690 eencillinder, viertakt |
| Boring x slag | 105 mm x 105 mm |
| Cilinder inhoud | 690 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | |
| Max. koppel | |
| Koppeling | PASC (TM)-slipperkoppeling, hydraulisch bediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | ketting, X-Ring 5/8 x 1/4 |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 135 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Chroom-molybdeen buisframe, gepoedercoat |
| Vering voor | WP USD Ø 48 mm |
| Vering achter | WP-schokdemper met Pro-Lever linksysteem |
| Remmen voor | 2 x Brembo monoblock four-piston radial fixed calliper, 320 mm remschijf, vast |
| Remmen achter | Brembo enkele zuiger, remschijf 240 mm, zwevend |
| Voorband | Bridgestone S21 17 |
| Achterband | Bridgestone S21 17 |
| Wielbasis | |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 890 mm |
| Drooggewicht | 147 kg |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | |
Kobo Motoren
Official KTM Dealer
Meer dan 120 gebruikte motoren
KTM Powerwearshop
KTM Powerparts
 |
Kobo Motoren |
|
Jade 10
Drachten
Plan de route
|
 |
0512-542142
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: SUZUKI in 2005 - In het kader van 20 jaar GSX-R brengt Suzuki in 2005 twee jubileum modellen ter ere van het 20 jarig bestaan en succes van de GSX R. Niet alleen de GSX R 750, de stamvader van de serie, staat dit jaar in het daglicht. Ten slotte kwam Suzuki in 1987 met de revolutionaire GSX R 1100 en in 1993 met de succesvolle GSX R600W. De GSX R 1000 is dit jaar geheel vernieuwd en doorbreekt alle grenzen die er ooit bestonden binnen het supersportsegment. Nog steeds laat de GSX R 1000, sinds zijn introductie in 2001, alle concurrentie achter zich.
De GSX R 600 en GSX R 750 worden dit jaar in zeer beperkte oplage als 20 jarig jubileum model geproduceerd. De X-modellen komen in de originele kleuren van de eerste GSX R uit 1985 en zijn voorzien van talrijke exclusieve originele racing parts.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van GASGAS