| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
de nieuwe 790 duke
Welkom bij Kobo Motoren - Dé specialist in KTM en topkwaliteit occasions van alle merken!
Bij Kobo Motoren vind je een ruim aanbod aan nieuwe motoren van KTM en zorgvuldig geselecteerde occasions van alle bekende merken. Elke motor wordt grondig nagekeken en rijklaar afgeleverd.
- Afleverbeurt & garantie: €250,-
- Inruil van je huidige motor is mogelijk
- Bezorging door heel Nederland voor slechts €150
- 10 dagen gratis verzekering mogelijk
- Financiering mogelijk via NU Motorrijden
- Proefrit op afspraak
Heb je vragen of wil je deze motor in het echt bekijken? Neem gerust contact met ons op we helpen je graag op weg naar jouw volgende motoravontuur!
Neem gerust contact met ons op:
0512-542142 of 06-50851728
verkoop@kobomotoren.nl
Kobo Motoren Passie voor motoren, verstand van service.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | LC8c 2-cillinder, 4-takt, parallel twin |
| Boring x slag | 88 mm x 88 mm |
| Cilinder inhoud | 799 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | 8 |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | Bosch EMS met RBW |
| Vermogen | 95 pk / 70 kW bij tpm |
| Max. koppel | 87 Nm bij 8000 tpm |
| Koppeling | PASC™ Mechanisch bediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting, 520 X-ring |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Chroom-molybdeen-staal frame |
| Vering voor | WP 43 mm omgekeerde voorvork |
| Vering achter | WP schokdemper met voorspanningsregelaar |
| Remmen voor | 4-zuiger Radiaal gemonteerde remklauw, 300mm schijf |
| Remmen achter | 2-zuiger remklauw, 240mm remschijf |
| Voorband | Maxxis Supermaxx ST |
| Achterband | Maxxis Supermaxx ST |
| Wielbasis | 1475 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 825 mm |
| Drooggewicht | 169 kg |
| Leverbare kleuren | Zwart, Oranje |
| Beschrijving | De KTM 790 DUKE is net zo chirurgisch als zijn bijnaam doet vermoeden. Met de wendbaarheid die je van een single mag verwachten, gecombineerd met de keiharde punch van een twin, snijdt de KTM 790 DUKE de weg met uiterste precisie. Met een 799 cc LC8c parallel twin-motor - de meest compacte in zijn klasse - genesteld in een van de lichtste frames die er zijn, draait het bij de KTM 790 DUKE om overal snel zijn, waarbij de bochten zijn speeltuin zijn. |
Kobo Motoren
Official KTM Dealer
Meer dan 120 gebruikte motoren
KTM Powerwearshop
KTM Powerparts
 |
Kobo Motoren |
|
Jade 10
Drachten
Plan de route
|
 |
0512-542142
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: KAWASAKI in 2004 - De verkoop van de Z750 beginnen. Z750 levert de ultieme supersport rijervaring, de ZZR1400 Hoewel onmiskenbaar deel uit van de perfecte balans tussen prestaties, handling en een bijna voelbare de serie "Z", de aanwezigheid middenklasse herinnert aan de legendarische machines wiens geest het belichaamt. versie van de Z1000 beschikt over een eigen aparte motorkap en een enkele uitlaat.
De verkoop van de Vulcan 2000 beginnen. Ontworpen (VN2000 in Europa) te helpen ruiters trimmen hun beginnen. Met een rondetijden, de nieuwe 10R 3 Vulcan 2000 cilinderinhoud van 2.053 cm, voorzien van nieuwe kruiser ontzagwekkende kracht dezelfde Kawasaki's vlaggenschip model is 's werelds superieur bochtenwerk grootste productie V-Twin.
De verkoop van de KX250F, pakket. Kawasaki's eerste 4-takt crossmotor, beginnen. De nieuwe fiets is een model ontwikkeld door KX250F Kawasaki en Suzuki. 3 De verkoop van de ER-6n (650 cm) Een jaar eerder in 2003 ER-6n beginnen. Zijn unieke All-Japan Motocross combinatie van avant-garde kampioenschap, de styling, responsieve macht, KX250F-SR (fabrieksracer) briljant hanteren en door de gebruiker wint zijn debuut race en vriendelijke kenmerken laat het vergaart 11 overwinningen te nemen van te genieten door diverse 125cc titel.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken