| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Met het temperament van een geboren reiziger en een onverschrokken geest, is de Stelvio een moderne moderne adventure tourer die uitdrukking geeft aan zijn Moto Guzzi-erfgoed tot in elk detail, waarbij eigentijdse, ingetogen lijnen worden gecombineerd met de meest moderne technologische oplossingen verkrijgbaar zoals de PFF Rider Assistance Solution®.
Met trots geproduceerd in de nieuwe fabriek in Mandello del Lario.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Transversal 90° V-Twin, four valves per cylinder, liquid cooled with Ride by Wire |
| Boring x slag | 96 mm x 96 mm |
| Cilinder inhoud | 1042 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | 8 |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 115 pk / 85 kW bij tpm |
| Max. koppel | 105 Nm bij 6750 tpm |
| Koppeling | Natte multi-plaat koppeling, handbediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Cardan |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 21 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | |
| Vering voor | Ø 46 mm USD fork with adjustable preload and rebound damping. 170 mm wheel trave |
| Vering achter | Monoshock with adjustable preload and rebound damping. Remote spring preload adjustability. 170 mm wheel travel |
| Remmen voor | Twin Ø 320 mm floating discs, 4-piston Brembo monobloc radial calipers. Radial front master cylinder. Cornering ABS |
| Remmen achter | Single Ø 280 mm disc, 2-piston Brembo caliper. Cornering ABS |
| Voorband | |
| Achterband | |
| Wielbasis | |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 830 mm |
| Drooggewicht | 222 kg |
| Leverbare kleuren | Giallo Savana,Nero Vulcano |
| Beschrijving | REIS ZONDER GRENZEN

Rijden op de Stelvio gaat over genieten van de open weg op een pure Moto Guzzi-manier, zonder de wens om ergens anders in de wereld te zijn. De moderne Adventure Tourer van Moto Guzzi staat klaar om je overal te vergezellen met zijn unieke stijl en state-of-the-art technologie gemaakt om je rijervaring te verbeteren .



Geavanceerde apparatuur

Moto Guzzi Stelvio biedt ABS in bochten, traction control, volledige LED-koplampen, cruise control en introduceert PFF Rider Assistance Solution®-technologie, een rijassistentieplatform dat de veiligheid en het plezier op de weg vergroot. |
| Dealerschappen: APRILIA, BIMOTA, CFMOTO, DUCATI, HUSQVARNA, KAWASAKI, KTM, MOTO GUZZI, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA |
Een nieuwe motor?
Bij Goedhart vind je hem Wat vind ik mooi? Wat is verstandig? Past deze motor wel bij mij?
Allemaal vragen die een rol spelen bij de aanschaf van een nieuwe motorfiets. Ons deskundige verkoopteam helpt u graag de juiste motorfiets te vinden voor vele tevreden motorkilometers.
 |
Goedhart Motoren |
|
Europaweg 1D
Bodegraven
Plan de route
|
 |
0172-650005
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Superbike" betekent: Met de introductie van de Honda CB750 in 1968 werd het tijdperk van de superbike, de supermotorfiets, ingeluid. Voor die tijd had de CB750 een enorm vermogen. Ook opvallend was het motorblok met vier cilinders naast elkaar. Andere motormerken waaronder Suzuki (Suzuki 1100) en Kawasaki (Kawasaki 750 RS en Pilot 900) zouden snel volgen met zeer potente modellen. Een naam was nodig voor de nieuwe generatie zware motorfietsen: de superbike was officieel geboren. De ingrediënten voor een superbike zijn: veel cc’s, veel cilinders en veel vermogen. Superbikes, tot de verbeelding sprekende motorfietsen, waren er al veel langer. Superbikes uit de jaren dertig zijn bijvoorbeeld de Indian Four, een viercilinder in lijn, en de Brough-Superior 68occ, met een imposant v-twin motorblok en twee enorme vissestaartuitlaten aan één kant van de motorfiets. Voor die tijd een snelheidsmonster. De Vincent Black Shadow was in de jaren vijftig dé superbike. De Ariel Square Four met vier cilinders in carré geplaatst, geïntroduceerd in 1931, kan zich moeiteloos scharen bij de superbikes uit die jaren. Eigenlijk niets nieuws onder de zon dus, superbikes
bestonden al, maar in 1968 werd het verschijnsel nieuw leven ingeblazen. De huidige generatie superbikes zijn gespoten in oogverblindende toverbalkleuren en volledig gestroomlijnd. Een nieuwe ontwikkeling is dat steeds meer superbikes met een geringe cilinderinhoud op de markt komen. De Honda CBR250 RR , heeft weliswaar minder cc’s dan de meeste superbikes, maar is razendsnel en kan zich bijna meten met motorfietsen met een cilinderinhoud die viermaal groter is. Een speciale klasse in de wegracesport werd onder de naam superbike racing in 1971 ingevoerd onder auspiciën van het Britse motorweekblad Motorcycle News. Met racers met een cilinderinhoud van 500 tot 1000cc werden de eerste twee races op het circuit van Brands Hatch en Mallory Park verreden. De superbike race verschilde van de formule 750 series, maar er deden vaak dezelfde coureurs aan mee.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken