| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Minimalistisch, karaktervol en gemakkelijk te berijden, de V7 Stone maakt een statement met zijn eigentijdse, onmiskenbare Moto Guzzi design. De V-vormige motor, pure esthetiek en zwarte afwerking zijn het kenmerk van zijn sterke persoonlijkheid.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Dwarsgeplaatste 90° V-twin |
| Boring x slag | 84 mm x 84 mm |
| Cilinder inhoud | 853 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | 2 |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 65 pk / 48 kW bij tpm |
| Max. koppel | 73 Nm bij 5000 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 21 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | Hydraulische telescoopvork Ø 40 mm |
| Vering achter | Twee-armige achterbrug met twee schokdempers met instelbare veervoorspanning |
| Remmen voor | Zwevende roestvrijstalen schijf diam 320 mm, Brembo-remklauw met 4 gedifferentieerde en tegenoverliggende zuigers. |
| Remmen achter | Roestvrijstalen schijf diam 260 mm, zwevende remklauw met twee zuigers |
| Voorband | 100/90 |
| Achterband | 150/70 |
| Wielbasis | |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | |
| Drooggewicht | 218 kg |
| Leverbare kleuren | Verde Camo,Giallo Metallico,Grigio Alluminio,Rosso Rovente,Nero Ruvido |
| Beschrijving | Nieuw motorblok

Een nieuwe, van de ?Tuttoterreno? V85 TT afgeleide krachtbron maakt zijn debuut. Dit is de nieuwste en modernste krachtbron uit Mandello. Hij levert hogere prestaties en garandeert een grotere algehele effici?ntie zodat u altijd verzekerd bent van maximaal rijplezier en onge?venaarde betrouwbaarheid. |
| Dealerschappen: APRILIA, BIMOTA, CFMOTO, DUCATI, HUSQVARNA, KAWASAKI, KTM, MOTO GUZZI, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA |
Een nieuwe motor?
Bij Goedhart vind je hem Wat vind ik mooi? Wat is verstandig? Past deze motor wel bij mij?
Allemaal vragen die een rol spelen bij de aanschaf van een nieuwe motorfiets. Ons deskundige verkoopteam helpt u graag de juiste motorfiets te vinden voor vele tevreden motorkilometers.
 |
Goedhart Motoren |
|
Europaweg 1D
Bodegraven
Plan de route
|
 |
0172-650005
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Brooklands" betekent: Racebaan in Engeland vlakbij Weybridge. In 1907 werd hier de eerste TT-motorrace verreden. De hoogtijdagen van het circuit lagen in de jaren twintig, toen veel motorfietsmerken wereldwijd met elkaar wedijverden op dit circuit. Het betekende eveneens de hegemonie van de Britse motorfietsindustrie die met Norton, AJS en Douglas sterk was vertegenwoordigd bij de winnende coureurs van die dagen, waaronder de bijna onverslaanbare Ier Stanley Woods. Woods heeft meer races verreden dan wie ook. Zijn eerste wedstrijd reed hij op achttienjarige leeftijd op Brooklands met een Cotton in 1923.
Zijn laatste race, een Junior-race reed hij in 1939 op een Velocette. In 1932, 1933 en 1935 won Woods twee TT-races in één week. De snelle Ier maakte gedurende de jaren dertig uitstapjes naar andere, zelfs niet Britse merken als Husqvarna, Guzzi en dkw . Het Brooklands-circuit bleef in gebruik tot het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog. In 1939 werd op die plaats de Vickers-Armstrong-vliegtuigfabriek gebouwd. Het circuit op het eiland Man, waar nu de TT-races worden verreden is sindsdien naast *Brands Hatch Engelands beroemdste motorcircuit.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken