 |
| Motor | 2 cylinder in lijn, viertakt vloeistofgekoeld |
| Boring x slag | 83 mm x 83 mm |
| Cilinder inhoud | 693 cc |
| Comp. verhouding | 11.6:1 |
| Kleppen | 8 |
| Brandstof toevoer | Injectie, Bosch EFI |
| Ontsteking | |
| Vermogen | |
| Max. koppel | 68 Nm bij 6500 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 15 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Debbel wiegframe met swingarm |
| Vering voor | Traditionele voorvork 41 mm, veerweg van 120mm |
| Vering achter | dual shock, veerweg van 100 mm, instelbare voorspanning van de veerdempingg preload |
| Remmen voor | enkele remschijf 320 mm, zwevende remklauw met 2 cylinders |
| Remmen achter | enkele remschijf 255 mm, remklauw met 1 cylinder |
| Voorband | 130/70-R18 |
| Achterband | 180/65-R16 of 180/70-R16 |
| Wielbasis | |
| Lengte | 2220 mm |
| Breedte | 860 mm |
| Hoogte | 1190 mm |
| Zithoogte | |
| Drooggewicht | 200 kg |
| Leverbare kleuren | Fire Red, Shark Grey |
| Beschrijving | De Moto Morini Calibro is de ware uitdrukking van vrijheid, de perfecte partner op twee wielen om als levensfilosofie mee te leven . Dit is de motorfiets die dankzij het ontwerp, de ergonomie en de lage rijpositie rijders een andere manier van genieten op de weg laat ervaren. Laat het je persoonlijkheid, karakter en idee?n compromisloos uitademen. Voed je passie en laat je instinct je leiden.

Voldoet aan EURO 5 |