 |
| Motor | Type Drie cilinders, 4-takt, 12 kleppen |
| Boring x slag | 81 mm x 81 mm |
| Cilinder inhoud | 931 cc |
| Comp. verhouding | 13.4 : 1 |
| Kleppen | 2 |
| Brandstof toevoer | MVICS 2.1 (Motor & Vehicle Integrated Control System) met drie injectoren |
| Ontsteking | Geïntegreerd ontstekings-injectiesysteem |
| Vermogen | 124 pk / 91 kW bij tpm |
| Max. koppel | 102 Nm bij 7000 tpm |
| Koppeling | Natte hydraulische koppeling met meerdere schijven |
| Versnellingsbak | Cassettestijl; zes snelheden, constant mesh |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 20 liter |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| ABS | ja |
| Frame | framestructuur met dubbele balken, samengesteld uit stalen buizen met hoge treksterkte en gesmede componenten. Geschroefde dubbele wieg Achterframe: Trellis-structuur, samengesteld uit stalen buizen met hoge treksterkte en gesmede componenten. |
| Vering voor | Type Sachs “UPSIDE DOWN” telescopische hydraulische vork met rebound – compressiedemping en veervoorspanning extern en afzonderlijk instelbaar. |
| Vering achter | Progressieve link, Sachs monoshock met instelbare hydrauliek voor rebound, compressie en veervoorspanning. |
| Remmen voor | Dubbele zwevende schijf met Ø 320 mm (Ø 12,6 in.) diameter, met stalen remschijf en flens |
| Remmen achter | Enkele stalen schijf met Ø 265 mm (Ø 10,43 in.) dia |
| Voorband | 90/90 - 21 54VTL |
| Achterband | 150/70 - R18 70WTL |
| Wielbasis | 1610 mm |
| Lengte | 2360 mm |
| Breedte | 980 mm |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 850 mm |
| Drooggewicht | 224 kg |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | De Enduro Veloce is ontworpen door ontwerpers van het hypermoderne stijlcentrum MV Agusta. Harmonieuze lijnen ontmoeten compromisloze oplossingen, het resultaat van zeer succesvol ontwerponderzoek en technische beoordelingen. |