| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuwe MV Agusta Superveloce 98
In 1943 zag de eerste MV Agusta-motor het licht: een eencilinder van 98 cc. Nu is het tijd om dat verhaal te vertellen.
Merk: Mv Agusta
Model: Superveloce 98
Kilometerstand: Nieuw
Motorinhoud: 798cc
Vermogen: 147pk
Transmissie: 6 versnellingen
Marge/BTW: BTW
Demo aanwezig, proefrit mogelijk
Bent u op zoek naar een ander model van MV Agusta vraag naar de beschikbaarheid.
- Kom vrijblijvend langs voor bezichtiging en/of een proefrit. De koffie staat klaar.
Openingstijden:
Di: 9:00 tot 17:00, 19:00 tot 22:00
Wo: 9:00 tot 17:00
Do: 9:00 tot 17:00, 19:00 tot 22:00
Vr: 9:00 tot 17:00
Za: 9:00 tot 17:00
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 3- cilinder, 4 takt, 12-kleppen DOHC |
| Boring x slag | 79 mm x 79 mm |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Comp. verhouding | 13.3:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Geïntegreerd ontstekingsinjectiesysteem MVICS 2.0 |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 140 pk / 103 kW bij tpm |
| Max. koppel | 87 Nm bij 10 tpm |
| Koppeling | Hydraulische natte multiplaat |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen, casette |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 165 liter |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| ABS | |
| Frame | ALS stalen trellis frame |
| Vering voor | Marzocchi upside down, telescopisch hydraulische vork met verstelbare compressiedemping en externe veerpreload |
| Vering achter | Progressieve Sachs, enkele schokdemper met rebound en compressie, verstelbare veer |
| Remmen voor | Dubbele remschijf, diameter 320 mm, vaste 4-zuiger remklauwen |
| Remmen achter | Enkele wave stalen schijf, Brembo 2 zuigers |
| Voorband | Pirelli MT 60 RS WF 120/70 - ZR 17 M/C (58 W) |
| Achterband | Pirelli MT 60 RS WR 180/55 - ZR 17 M/C (73 W) |
| Wielbasis | 1380 mm |
| Lengte | 2060 mm |
| Breedte | 815 mm |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 820 mm |
| Drooggewicht | 168 kg |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | |
Onze showroom/werkplaats is gevestigd in Stroe.
Onze werkzaamheden zijn:
- verkoop motoren
- verkoop motorkleding / accessoires
- reparatie
- onderhoud
- bandenservice
- restauratie
Wilt u een kijkje komen nemen in onze showroom? Maak gerust een afspraak, dan staat de koffie klaar! Contactgegevens 06-27158823 / 06-22861644
 |
Beugol Motoren |
|
Garderbroekerweg 59
Kootwijkerbroek
Plan de route
|
 |
0342484550
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Big Black Bomber" betekent: Aan het model cb450 van Honda (450CC kopklep staande twin), dat in 1965 werd geïntroduceerd, werd de bijnaam Black Bomber o f Big Black Bomber toegekend. Tot dat moment was het zwaarste model van het Japanse merk een 350CC motorfiets. Eigenlijk ging iedereen er op dat moment nog van uit dat de Japanners zich zouden beperken tot het maÂken van bromfietsen en lichte motorfietsen. Met de introducÂtie van de cb450 werd het tegendeel aangetoond. Vandaar ook het predikaat big, immers, voor een Japanse motorfiets was een cilinderinhoud van 450CC veel. Black verwijst naar de zwarte lak, waarin de beginseries van deze motorfiets werden uitgeÂvoerd. Honda pikte de naam Big Black Bomber vervolgens in haar advertenties op: ‘Meet the big black bomber, the biggest beefiest touring twin from Japan. Sit astride this black beauty’, schreeuwden de advertenties. Vermoedelijk verwees de naam bomber slechts naar het feit dat dit model een donker en sonoor uitlaatgeluid produceerde, analoog aan de staande twins van Triumph, Norton en BSA. De Big Black Bomber kon zich oveÂrigens nog niet echt meten met de zware Engelse twins, maar de introductie ervan was een teken dat dit snel kon verandeÂren. Aldus geschiedde, want in de jaren zeventig werd de EnÂgelse motorfietsindustrie door de Japanse weggevaagd. De cb450 Black Bomber verwierf de reputatie van sportieve motorÂfiets, waar veel mee werd geraced. Te midden van de high tech motorfietsen van nu is de status van de Big Black Bomber die van een klassieke Japanner.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken