| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Hierbij bieden wij aan een hele mooie Royal Enfield Interceptor 650 aan. Deze mooie Motor wordt geleverd met garantie en een afleverbeurt. Voor meer info kunt u ons bellen op 06-431 42 530 of kom de Motor bekijken in onze showroom te Nijkerk op Riddererf 6B.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | lucht-/oliegekoelde parrallel twin |
| Boring x slag | |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Comp. verhouding | 9,5:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Elektronische multipoint-brandstofinjectie met SAI. |
| Ontsteking | Electronisch |
| Vermogen | 47 pk / 35 kW bij tpm |
| Max. koppel | 52 Nm bij 5250 tpm |
| Koppeling | Natte platenkoppeling, handbediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 125 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | ALS stalen trellis frame |
| Vering voor | Showa 41 mm upside down-voorvork met instelbare voorspanning, uitgaande demping en compressiedemping, veerweg 140 mm |
| Vering achter | Twin gas geladen schokdempers |
| Remmen voor | Dubbele, zwevende remschijf van 320 mm, Brembo radiale monoblock-remklauwen met 4 zuigers. Uitschakelbaar ABS |
| Remmen achter | Enkele 250 mm remschijf. Remklauw: Enkele zuiger |
| Voorband | 100/90 - 18 |
| Achterband | 130/70/18 |
| Wielbasis | |
| Lengte | 2122 mm |
| Breedte | 744 mm |
| Hoogte | 1024 mm |
| Zithoogte | 804 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Mark Three (Black), Silver Spectre, Baker Express (White/Red), Ravishing Red, Orange Crush, and the chrome-tanked Glitter and Dust |
| Beschrijving | |
DBM Sport is een jonge dynamische motorzaak die gespecialiseerd is in gebruikte motoren van zeer hoge kwaliteit. Door onze jaren lange ervaring kunnen wij deze kwaliteit garanderen. Wij staan altijd achter de motoren die bij ons in de showroom staan, deze motoren worden dan ook altijd verkocht met een afleverbeurt en garantie. Wij begrijpen dat u als gepassioneerd motorrijder de juiste motorbeleving wilt ervaren.
 |
DBM Sport |
|
Riddererf 6B
Nijkerk
Plan de route
|
 |
0643142530
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: HARLEY-DAVIDSON in 1921 - De eerste BigTwins, een V-Twin met 1200cc, wordt op de markt gebracht. In de JD en FD modellen is een grote keuze aan accessoires verkrijgbaar zoals verlichte tellers, passagierszadel en een claxon. Het Model W is nooit goed in de Verenigde Staten verkocht en de verwachte toename in motortrijders die zouden gaan rijden op Sport Twins bleek niet uit te komen.
In 1921, twee jaar na de introductie van de model W, begon Indian met het aanbieden van hun Scout, die vergelijkbaar in grootte was, maar sneller en veel populairder. Het model W zou meer kosten dan een tweedehands Ford T model en ongeveer negen tiende van de kosten van de Harley-Davidson een liter V-Twin motor, waardoor het aantrekkelijk noch als basis het vervoer, noch als een sportieve auto. Hoewel het model W goed verkocht in Europa beƫindigde Harley-Davidson in 1923 de productie om zich meer te richten op hun eencilinder modellen.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken