| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Garantie: 6 Jaar Fabrieksgarantie
Referentienummer: 3688
- Wij zijn via Whatsapp bereikbaar: 06-19938828
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 4-takt, vloeistofgekoeld, DOHC, parallel twin |
| Boring x slag | 84 mm x 84 mm |
| Cilinder inhoud | 776 cc |
| Comp. verhouding | 12,8:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 81 pk / 61 kW bij tpm |
| Max. koppel | 92 Nm bij 6800 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudig |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Stalen ruggengraatstijl |
| Vering voor | Telescopisch, schroefveren, oliegevuld |
| Vering achter | Swingarm, schroefveer, oliegevuld |
| Remmen voor | Nissin radiaal gemonteerde remklauwen met 4 zuigers, 310 mm schijven met ABS |
| Remmen achter | Nissin 1-zuiger remklauw, 240 mm schijf met ABS |
| Voorband | 120/70-17 |
| Achterband | 180/55-17 |
| Wielbasis | 1465 mm |
| Lengte | 2115 mm |
| Breedte | 775 mm |
| Hoogte | 1105 mm |
| Zithoogte | 810 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI, MV AGUSTA |
Van Gerven Motoren
* Bezorging in Nederland en Belgie
* Levering binnen 3 werkdagen
* Uitstekende service
* Ruilen of geld terug mogelijk
* Veilig betalen
 |
Van Gerven Motoren |
|
Stokskesweg 21
Bergeyk
Plan de route
|
 |
0497-555404
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Dragrace" betekent: Wedstrijd waarbij twee coureurs erom strijden wie als eerste de kwartmijl (402,3 meter) heeft afgelegd. Bij dragracen wordt met een afvalsysteem gewerkt. Wie een run verliest, ligt eruit. Bij dragracen worden twee klassen onderscheiden: de Top-Fuel en de Pro-Stock. In de Pro-Stock-klasse wordt gereden met motorfietsen die nog enige gelijkenis met een standaardmotorfiets vertonen. Hier worden geen speciale brandstoffen en injectie toegepast. Bij de TBP-Fuel-klasse ligt dat anders. Hierbij zijn frames, motorblokken en toegepaste randtechniek volledig naar inzicht van de constructeur samengesteld en is soms het enige dat nog aan het concept van een motorfiets doet denken de aanwezigheid van twee wielen.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken