| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
EU verantwoordelijke: Nimag BV Lange Dreef 12 4131 NH Vianen UT www.suzuki.nl info-verkoop@nimag.nl
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 4-takt, 2-cilinder, vloeistofgekoeld, DOHC |
| Boring x slag | 84 mm x 84 mm |
| Cilinder inhoud | 776 cc |
| Comp. verhouding | 12,8:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | Elektronische ontsteking (getransistoriseerd) |
| Vermogen | 83 pk / 61 kW bij tpm |
| Max. koppel | 78 Nm bij 6800 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | ketting |
| Starter | |
| Tankinhoud | 16 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | staal |
| Vering voor | Telescopisch, veerpoot, oliegevuld |
| Vering achter | Swingarm, schokdemper, oliegevuld |
| Remmen voor | Dubbele schijf, radiaal gemonteerd, ø310mm |
| Remmen achter | Schijfrem |
| Voorband | 120/70ZR17M/C (58W) tubeless |
| Achterband | 180/55ZR17M/C (73W) tubeless |
| Wielbasis | 1465 mm |
| Lengte | 2115 mm |
| Breedte | 775 mm |
| Hoogte | 1105 mm |
| Zithoogte | 815 mm |
| Drooggewicht | 201 kg |
| Leverbare kleuren | Metallic Mat Black,Metallic Mat Steel Green,Candy Burnt Gold |
| Beschrijving | Unieke stijl, pure beleving

De GSX-8T onderscheidt zich verder door zilverkleurige radiatorkappen. Met een rond GSX-8-embleem – een subtiele knipoog naar de 8-ball, de belangrijkste bal in poolbiljart. De eerste Suzuki met bar-end spiegels, die het naked-bike karakter versterken en optimaal zicht bieden. Deze motor is ontworpen voor rijders die niet alleen topprestaties zoeken, maar ook trots willen zijn op hun machine. De GSX-8T is meer dan een motor – het is een statement. |
Welkom bij MOTOSHOP MARGRATEN.
Motoshop Margraten is al jaren een vertrouwd adres voor alles wat motorrijden tot een waar genoegen maakt.
Wij heten U van harte welkom in onze zaak John en Tom en het Motoshop team
 |
Motoshop Margraten |
|
Aan de Fremme 62
Margraten
Plan de route
|
 |
043-4502451
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Badge engineering" betekent: Gebruikmaken van een bekend motorÂmerk om een motorfiets te verkopen. Het beeldmerk of logo (badge) wordt daarbij geplakt op een motorfiets, die het in stijl en kwaliteit niet haalt bij wat onder die naam werd of wordt
verkocht. Zo werd in de jaren zeventig, toen Harley-Davidson in handen was van het Amerikaanse consortium AMF, de naam Harley-Davidson op lichte tweetakt motorfietsen geplakt. Deze motoren leken in niets op de modellen van het AmeriÂkaanse merk en werden in een overgenomen Italiaanse fabriek gemaakt.Tijdens de zwanezang van AMC, de industriegroep die in het bezit was van de laatste overgebleven Engelse motorfietsmerken, werd badge engineering veelvuldig toegepast. Een triest dieptepunt op dit gebied werd bereikt met de merknaam Indian, tot 1953 synoniem voor een robuuste Amerikaanse motorfiets, maar in dat sluitingsjaar al misbruikt door het EnÂgelse AMC. Een gunstige uitzondering vormt Triumph. Onder het oude beeldmerk worden nu weer uitstekende motorfietsen gemaakt.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken