| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
EU verantwoordelijke: Nimag B.V. Lange Dreef 12 4131 NH Vianen, NL 0347-349712 www.suzuki.nl info@nimag.nl
De Suzuki GSX-S1000 is een volbloed naked in de meest pure vorm. De motor heeft een brede vermogensafgifte, een hoog koppel, uitgebreide elektronica en hij valt extra op door zijn agressieve styling. The beauty of naked aggression.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 4-takt, vloeistofgekoeld, DOHC, viercilinder in lijn |
| Boring x slag | 73.4 mm x 73.4 mm |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Comp. verhouding | 12,2:1 |
| Kleppen | 16 |
| Brandstof toevoer | injectie |
| Ontsteking | electrisch |
| Vermogen | 152 pk / 112 kW bij tpm |
| Max. koppel | 106 Nm bij 9250 tpm |
| Koppeling | meervoudige natte platen |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | primair 1.652 (76/46) |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 19 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | aluminium brugframe |
| Vering voor | Omgekeerde telescopische vering, oliedemper, SHOWA BPF |
| Vering achter | Swingarm, schroefveer, oliegevuld |
| Remmen voor | Brembo schijf, 4-zuiger twin |
| Remmen achter | Nissin, enkele schijf 1-zuiger |
| Voorband | 120/70 ZR 17 M/C (58W) |
| Achterband | 190/50 ZR 17 M/C (75W) |
| Wielbasis | 1460 mm |
| Lengte | 2115 mm |
| Breedte | 810 mm |
| Hoogte | 1080 mm |
| Zithoogte | 810 mm |
| Drooggewicht | 214 kg |
| Leverbare kleuren | Glass Sparkle Black,Candy Daring Red,Metallic Triton Blue |
| Beschrijving | Suzuki GSX-S1000

De gloednieuwe Suzuki GSX-S1000 is een volbloed naked in de meest pure vorm. Ten opzichte van zijn voorganger heeft hij meer vermogen, een bredere koppelverdeling, meer elektronica en valt hij extra op door zijn volledig nieuwe, maar bovenal agressieve styling. The beauty of naked aggression. |
| Dealerschappen: APRILIA, BIMOTA, CFMOTO, DUCATI, HUSQVARNA, KAWASAKI, KTM, MOTO GUZZI, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA |
Een nieuwe motor?
Bij Goedhart vind je hem Wat vind ik mooi? Wat is verstandig? Past deze motor wel bij mij?
Allemaal vragen die een rol spelen bij de aanschaf van een nieuwe motorfiets. Ons deskundige verkoopteam helpt u graag de juiste motorfiets te vinden voor vele tevreden motorkilometers.
 |
Goedhart Motoren |
|
Europaweg 1D
Bodegraven
Plan de route
|
 |
0172-650005
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: BMW in 2013 - BMW Motorrad presenteert op het Concorso d’Eleganza Villa d’Este (24 t/m 26 mei) in Italië een zeer bijzonder model: de BMW Concept Ninety. Twee jubilea vormden de aanleiding voor de ontwikkeling van deze motorfiets: 90 jaar BMW Motorrad en de 40ste verjaardag van de BMW R 90 S, het sportieve icoon van BMW Motorrad uit de jaren ’70. De BMW Concept Ninety is door BMW Motorrad Design ontworpen in samenwerking met Roland Sands Design uit Californië. Voormalig motorcoureur Roland Sands en zijn team zijn een begrip in de wereld van custom bikes.
De BMW R 90 S werd in 1973 geïntroduceerd als het vlaggenschip van de ‘Stroke Six’ range. Met een topsnelheid van net boven de 200 km/u was hij een van de snelste motorfietsen van zijn tijd. Dit resulteerde in een groot aantal prijzen in verschillende raceseries. Met zijn aerodynamische ontwerp was de BMW R 90 S zijn tijd vooruit. Zo was het de eerste motorfiets met een standaard stroomlijnkap aan de voorzijde. Verder viel de BMW R 90 S op door zijn sportief vormgegeven achterzijde en Daytona Orange lakkleur.
De BMW Concept Ninety is een eerbetoon aan deze trendsetter van toen, die uitgegroeid is tot een van de design-iconen van BMW Motorrad. Het model waarop deze sportieve motorfiets -met een luchtgekoelde tweecilinder boxermotor- is gebaseerd, is duidelijk te herkennen. Dat geldt onder meer voor de kappen, de tank, de zitting, de achterzijde, de ronde koplamp en de klassiek vormgegeven velgen. Doordat het motorblok en het chassis zwart zijn, lijken ze los te staan van de aerodynamische body. Het met de hand gebouwde bodywork is van aluminium en geheel met de hand gemaakt. De oranje lakkleur is een duidelijke verwijzing naar het Daytona Orange van de BMW R 90 S.
Bij het ontwerpen en bouwen van de BMW Concept Ninety werkte BMW Motorrad Design nauw samen met de custom bike-specialisten van Roland Sands Design. Dit bedrijf liet zijn ‘handtekening’ vooral achter op de mechanische gedeelten en het motorblok. De custom bike-specialisten richtten zich hoofdzakelijk op de typische boxerelementen van de motor. Hoogtepunten van het werk van Roland Sands Design zijn de motorbeschermplaat, het kleppendeksel en het uitlaatsysteem. Die onderdelen werden op een bijzondere manier gepolijst, waardoor ze een prachtig contrast vormen met het zwart van de andere motoronderdelen.
Overigens is de BMW Concept Ninety niet alleen een sieraad voor het oog, er kan ook gewoon mee gereden worden. De motorfiets en alle onderdelen zijn ontworpen om topprestaties te leveren. Net als destijds bij de BMW R 90 S.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken