| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Garantie: 10 Jaar Fabrieksgarantie
Referentienummer: 3825
- Wij zijn via Whatsapp bereikbaar: 06-19938828
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 4-takt, vloeistofgekoeld, DOHC, 4-in-lijn |
| Boring x slag | 73 mm x 73 mm |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Comp. verhouding | 12,2:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 96 pk / 70 kW bij tpm |
| Max. koppel | 92 Nm bij 6500 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | |
| Vering voor | Telescopisch, schroefveren, oliegevuld |
| Vering achter | Swingarm, schroefveer, oliegevuld |
| Remmen voor | radiaal geplaatste Tokico mono-block remklauwen voor, remschijven van 310 mm diameter |
| Remmen achter | |
| Voorband | |
| Achterband | |
| Wielbasis | 1460 mm |
| Lengte | 2115 mm |
| Breedte | 810 mm |
| Hoogte | 1080 mm |
| Zithoogte | 810 mm |
| Drooggewicht | 208 kg |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI, MV AGUSTA |
Van Gerven Motoren
* Bezorging in Nederland en Belgie
* Levering binnen 3 werkdagen
* Uitstekende service
* Ruilen of geld terug mogelijk
* Veilig betalen
 |
Van Gerven Motoren |
|
Stokskesweg 21
Bergeyk
Plan de route
|
 |
0497-555404
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: DUCATI in 1978 - In 1978 werd Mike Hailwood, die was opgegroeid met Ducati ééncilinders, eerste op de prestigieuze Isle of Man Tourist Trophy waarbij hij vriend en vijand verraste met deze Formula 1 TT overwinning. De motorfiets was een opgetopte Supersport met een inhoud van 900 cc. Als beloning voor Mike's uitzonderlijke inzet gedurende de jaren bracht men een prachtige limited edition 900 SS Mike Hailwood Replica uit.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van HUSQVARNA