| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Garantie: 10 Jaar Fabrieksgarantie
Referentienummer: 4175
- Wij zijn via Whatsapp bereikbaar: 06-19938828
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 4-takt,Vloeistofgekoeld, DOHC, 90V-twin |
| Boring x slag | 100 mm x 100 mm |
| Cilinder inhoud | 1037 cc |
| Comp. verhouding | 11,5:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Injectie |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 107 pk / 79 kW bij tpm |
| Max. koppel | 100 Nm bij 6000 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 20 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Twin-Spar |
| Vering voor | Telescopisch, Schroefveren, Oliegevuld |
| Vering achter | Swingarm, Schroefveer, Oliegevuld |
| Remmen voor | Dubbele remschijven |
| Remmen achter | Remschijf |
| Voorband | 90/90-21M/C (54H) tube |
| Achterband | 150/70R17M/C 69V |
| Wielbasis | 1595 mm |
| Lengte | 2390 mm |
| Breedte | 960 mm |
| Hoogte | 1505 mm |
| Zithoogte | 880 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Champion Yellow/Gl. Sparkle Black,Pearl Tech White / Glass Sparkle Black,Glass Sparkle Black/Met. Mat Black No.2 |
| Beschrijving | De V-STROM 1050DE is gericht op optimale prestaties en controle, ook wanneer je ontdekkingsdrift verder gaat over gravelpaden en vlakke off-roadpaden. Wielbasis, balhoofdhoek, rijpositie en specifieke features verleggen het werkterrein ook naar minder gebaande wegen.



Karakteristieke en levendige 1.037cc V-Twin motor

Quickshifter up en down

Multifunctioneel kleuren-TFT-scherm

Uitgebreide elektronica met Suzuki Intelligent Ride System incl. 6-assige IMU

Tractiecontrole in G-mode met uitschakelbare ABS achter

Tot 10 jaar garantie incl. 10 jaar pechhulp* |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI, MV AGUSTA |
Van Gerven Motoren
* Bezorging in Nederland en Belgie
* Levering binnen 3 werkdagen
* Uitstekende service
* Ruilen of geld terug mogelijk
* Veilig betalen
 |
Van Gerven Motoren |
|
Stokskesweg 21
Bergeyk
Plan de route
|
 |
0497-555404
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: HONDA in 1968 - In 1968 stopt men met de productie van de CB72 en CB77 en produceert men een nieuwe lijn met SOHC twins met vijf versnellingen genaamd CB250 en CB350. Deze CB 350 was in staat om toch een respectabele 169,6 km/uur te klokken.
Op de Tokyo Show van 1968 liet Honda een concept zien, na maanden van onafgebroken geruchten en verwarmingsbuisverhalen, het baanbrekende model dat voorgoed de motorwereld deed veranderen. Een 750 cc motorfiets met vier cilinders en een remschijf voor deed een nieuw woord ontstaan: 'superbike'. The CB750F Four was de grootste motorfiets uit Japan op dat moment, bevestigend dat een motorfiets met uitzonderlijke prestaties ook een betrouwbare motor kan zijn.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken