| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
- 776 cc paralleltwin met 270° ontstekingsinterval, gepatenteerde Suzuki Cross Balancer en standaard Bi directional Quickshifter
- Ook standaard met rijmodi, instelbare ABS en Traction Control inclusief Gravel modus (G mode)
- Framegeometrie gericht op controle en comfort, instelbare SHOWA voor en achtervering
- LED verlichting, in hoogte verstelbaar windscherm en handkappen
- Kleuren TFT display van 5 inch met USB aansluiting en functie voor pop upwaarschuwingen
Suzuki trekt het doek van een volledig nieuwe adventure bike in het jaar dat de VSTROM 20 jaar op de markt is. De VSTROM 800DE met paralleltwin motorblok is een uitbreiding van de Adventure Sport range van Suzuki. De gloednieuwe motorfiets biedt energieke prestaties, een uiterst goede controle en uitgebreide elektronische rijdersondersteuning. Bovendien wordt elke nieuwe Suzuki geleverd met tot 10 jaar garantie, gratis mobiliteits service binnen de garantie periode en is er de optie op Suzuki Finance financieringen, en speciaal voor de Suzuki rijders is er de Suzuki Motorverzekering!
- Ovaa Motors is de motorspecialist van Zeeland sinds 1978!
-Suzuki Full Range dealer
-KTM Full Range dealer
-Husqvarna Full Range dealer
-GASGAS Full Range dealer
-Yamaha Off-Road dealer
Kijk op onze website bij Services voor inruil/inkoop, financiering, verlengde garantie en het direct afsluiten van Uw gratis 10 daagse All-Risk motorverzekering!
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 4-takt, vloeistofgekoeld, DOHC, 270° Parallel twin |
| Boring x slag | 84 mm x 84 mm |
| Cilinder inhoud | 776 cc |
| Comp. verhouding | 12,8:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | injectie, ride by wire |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 84 pk / 62 kW bij tpm |
| Max. koppel | 78 Nm bij 6800 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 20 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | |
| Vering voor | Telescopisch, Schroefveren, Oliegevuld |
| Vering achter | Swingarm, Schroefveer, Oliegevuld |
| Remmen voor | Dubbele schijfremmen |
| Remmen achter | Remschijf |
| Voorband | 90/90-21M/C (54H) tube |
| Achterband | 150/70R17M/C (69H) |
| Wielbasis | 1570 mm |
| Lengte | 2345 mm |
| Breedte | 975 mm |
| Hoogte | 1310 mm |
| Zithoogte | 855 mm |
| Drooggewicht | 213 kg |
| Leverbare kleuren | Pearl Tech White, Champion Yellow, Glass Sparkle Black |
| Beschrijving | Met een modern ontwerp, opvallende kleuren, een ergonomische rechtop-zithouding, 5-inch TFT-display met pop-upwaarschuwingen, een tank met 20 liter inhoud en een uitgebreid Suzuki Intelligent Ride System-elektronicapakket staat deze allrounder zijn mannetje, ongeacht de eindbestemming. De verticaal geplaatste, hexagonale LED-koplampen zorgen voor optimaal zicht en geven de motorfiets een bijzondere flair. Compacte LED-positielichten, LED-knipperlichten en een LED-achterlicht zorgen voor een goede zichtbaarheid.



Een groot voordeel is de compacte bouw van de 776 cc paralleltwin met 270° krukas, standaard gekoppeld aan een up & down Quickshifter. De bescheiden afmeting van de voorzijde naar de achterzijde maakt een ideale gewichtsverdeling en een optimale framegeometrie mogelijk, zowel voor het rijden op gravelwegen en paden als voor langeafstandsritten. Tegelijkertijd zorgt de compacte bouw ervoor dat de zitpositie is geoptimaliseerd: je heupen kun je verder naar voren plaatsen voor een comfortabele rijpositie- en goede controle. Dankzij het Suzuki Easy Start System volstaat slechts één druk op de knop om de motor te starten. Omdat je deze functie bij elke rit gebruikt, zorgt Easy Start voor meer rijplezier en meer rijgemak. |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI |
Nieuwe en gebruikte motoren voor zeer scherpe prijzen. Als Suzuki Exclusief dealer heeft Ovaa Motors altijd de nieuwste Suzuki modellen in de showroom staan.
Voor meer informatie over de nieuwste Suzuki modellen kunt u hier klikken.
Ook worden er aantrekkelijke kortingen gegeven op enkele demomotoren!
 |
Ovaa Motors |
|
Mercuriusweg 1
Vlissingen
Plan de route
|
 |
0118-461485
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: YAMAHA in 2003 - Genichi Kawakami, de grondlegger van de motorfietsindustrie die Yamaha heet, komt te overlijden in 2003. Een nieuwe 4-takt motorcrosser, de YZ 450F, met een nieuw ontwikkeld frame waarin een compact 450cc blok voor de voortstuwing zorgt, vind gretig aftrek. Ook komt men met een powercruiser, de 1700 cc zware Warrior en een allroad model, de TT 600, in 2004 bijgestaan door de XT 660.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken