| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Garantie: 10 Jaar Fabrieksgarantie
Referentienummer: 4152
- Wij zijn via Whatsapp bereikbaar: 06-19938828
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 4-takt, vloeistofgekoeld, DOHC, 270° Parallel twin |
| Boring x slag | 84 mm x 84 mm |
| Cilinder inhoud | 776 cc |
| Comp. verhouding | 12,8:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | injectie, ride by wire |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 84 pk / 62 kW bij tpm |
| Max. koppel | 78 Nm bij 6800 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 20 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | |
| Vering voor | Telescopisch, Schroefveren, Oliegevuld |
| Vering achter | Swingarm, Schroefveer, Oliegevuld |
| Remmen voor | Dubbele schijfremmen |
| Remmen achter | Remschijf |
| Voorband | 110/80R19 |
| Achterband | 150/70R17 |
| Wielbasis | 1515 mm |
| Lengte | 2355 mm |
| Breedte | 905 mm |
| Hoogte | 1355 mm |
| Zithoogte | 825 mm |
| Drooggewicht | 213 kg |
| Leverbare kleuren | Metallic Oort Gray, Candy Daring Red, Metallic Mat Black |
| Beschrijving | Totaalpakket

Waar je avontuur ook eindigt; de Suzuki V-Strom 800 levert de prestaties, het comfort en het gemak waarmee jij met plezier aankomt op je eindbestemming. Met een modern ontwerp, een doordacht ergonomische rechtop-zithouding, multifunctioneel 5-inch TFT-display, een tank met 20 liter inhoud en een uitgebreid Suzuki Intelligent Ride System-elektronicapakket (S.I.R.S.) staat deze allrounder zijn mannetje en ben jij helemaal in controle ongeacht de omstandigheden van je rit. |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI, MV AGUSTA |
Van Gerven Motoren
* Bezorging in Nederland en Belgie
* Levering binnen 3 werkdagen
* Uitstekende service
* Ruilen of geld terug mogelijk
* Veilig betalen
 |
Van Gerven Motoren |
|
Stokskesweg 21
Bergeyk
Plan de route
|
 |
0497-555404
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Mono" betekent: Aanduiding voor alle BMW (staande) eencilinders (mono = één) zowel van vóór als van na de Tweede Wereldoorlog, bijvoorbeeld de R3, R4, R24 en R25, R35 en R39.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken