| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Modeljaar: 2020
Zeer nette Triumph Rocket 2500 GT
Door ons nieuw geleverd en afkomstig
van eerste eigenaar.
Motorfiets heeft ze grote 32000km
beurt al gehad!
En staat klaar voor het nieuwe
avontuur.
(let op zakelijke rijders het betreft
een btw motor)
= Bedrijfsinformatie =
Kijk ook op onze website: WWW.ROKE.NL !
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoeld, 12 kleppen, DOHC, driecilinder in-lijn |
| Boring x slag | 110.2 mm x 110.2 mm |
| Cilinder inhoud | 2458 cc |
| Comp. verhouding | 10.8:1 |
| Kleppen | 12 |
| Brandstof toevoer | Sequentiële, elektronische multipoint-brandstofinjectie met SAI. Elektronische gasklepregeling |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 167 pk / 123 kW bij 6,000 tpm |
| Max. koppel | 221 Nm bij 4000 tpm |
| Koppeling | Natte platenkoppeling, hydraulisch bediend, bekrachtigd |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Cardanaandrijving |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 18 liter |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| ABS | ja |
| Frame | Volledig aluminium frame |
| Vering voor | Showa 47mm upside-down 1 1 cartridge voorvork, compressie en uitgaande demping verstelbaar. 190mm veerweg |
| Vering achter | Volledig instelbare Showa piggyback RSU met hydraulische voorspanningsafstelling op afstand, 107mm veerweg achterwiel. |
| Remmen voor | Dubbele, zwevende remschijf van 320 mm, Brembo M4.30 Stylema® radiale monoblock-remklauwen met 4 zuigers. Bochten ABS |
| Remmen achter | Enkele 300mm schijf, Brembo M4.32 4-piston monoblock remklauw, Bochten ABS |
| Voorband | 150/80 R17 V |
| Achterband | 240/50 R16 V |
| Wielbasis | 1677 mm |
| Lengte | |
| Breedte | 889 mm |
| Hoogte | 1065 mm |
| Zithoogte | 773 mm |
| Drooggewicht | 291 kg |
| Leverbare kleuren | SILVER ICE & STORM GREY,PHANTOM BLACK |
| Beschrijving | In een wereldleidende klasse op zichzelf is de nieuwe Rocket 3 de ultieme high performance muscle roadster waarmee een nieuwe motorlegende ontstaat.



De gloednieuwe Rocket 3 R zet een nieuwe maatstaf voor handling en karakter en biedt een ongelooflijke controle, comfort en vermogen en een direct en wereldwijd toonaangevend koppel dat een verbazingwekkende 71% hoger is dan de naaste concurrentie, en meer dan de vorige generatie Rocket met zijn ongelooflijk vlakke, rijke koppelcurve die een piek bereikt bij 4000 toeren per minuut die vervolgens het maximumkoppel tot in het middengebied vasthoudt en moeiteloos accelereert en reageert in elke versnelling.



Het piekvermogen is 167 pk bij 6000 tpm (11% meer dan de vorige generatie), met meer vermogen vanaf een laag toerental van 3500 tpm helemaal tot aan een nieuwe, hogere toerentallijn van 7000 tpm, waardoor de Rocket 3 R een ongeëvenaarde, opwindende rijervaring is met een adembenemend vermogen dat de hele dag door, in alle versnellingen, mogelijk is.



Bovenop de onovertroffen prestaties, heeft de nieuwe Rocket 3 R een ongelooflijke pure gespierde uitstraling en een prachtige cruiser stijl, samen met mooie details en een ongeëvenaarde afwerking. En u kunt deze ongelooflijke rit nog verder verbeteren door uw rit te personaliseren met meer dan 50 speciale accessoires. |
Roke Motors is een modern en fris motor bedrijf onder de rook van Amsterdam. Wij zijn al jaren dealer van Triumph en sinds 2016 één van de weinige Triumph World Black Stores in Nederland.
Onze vestiging in Mijdrecht beschikt over 1200 m2 showroom, een moderne werkplaats, een vermogenstestbank, een ruim assortiment demofietsen en een collectie motoren voor de verhuur. Roké Motors is dealer van Triumph motoren, zowel nieuw als occasion. Verder verkopen wij een uitgebreide collectie aan Triumph kleding en accessoires.
 |
Roke Motors Mijdrecht |
|
Industrieweg 19
Mijdrecht
Plan de route
|
 |
0297-285218
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Superbike" betekent: Met de introductie van de Honda CB750 in 1968 werd het tijdperk van de superbike, de supermotorfiets, ingeluid. Voor die tijd had de CB750 een enorm vermogen. Ook opvallend was het motorblok met vier cilinders naast elkaar. Andere motormerken waaronder Suzuki (Suzuki 1100) en Kawasaki (Kawasaki 750 RS en Pilot 900) zouden snel volgen met zeer potente modellen. Een naam was nodig voor de nieuwe generatie zware motorfietsen: de superbike was officieel geboren. De ingrediënten voor een superbike zijn: veel cc’s, veel cilinders en veel vermogen. Superbikes, tot de verbeelding sprekende motorfietsen, waren er al veel langer. Superbikes uit de jaren dertig zijn bijvoorbeeld de Indian Four, een viercilinder in lijn, en de Brough-Superior 68occ, met een imposant v-twin motorblok en twee enorme vissestaartuitlaten aan één kant van de motorfiets. Voor die tijd een snelheidsmonster. De Vincent Black Shadow was in de jaren vijftig dé superbike. De Ariel Square Four met vier cilinders in carré geplaatst, geïntroduceerd in 1931, kan zich moeiteloos scharen bij de superbikes uit die jaren. Eigenlijk niets nieuws onder de zon dus, superbikes
bestonden al, maar in 1968 werd het verschijnsel nieuw leven ingeblazen. De huidige generatie superbikes zijn gespoten in oogverblindende toverbalkleuren en volledig gestroomlijnd. Een nieuwe ontwikkeling is dat steeds meer superbikes met een geringe cilinderinhoud op de markt komen. De Honda CBR250 RR , heeft weliswaar minder cc’s dan de meeste superbikes, maar is razendsnel en kan zich bijna meten met motorfietsen met een cilinderinhoud die viermaal groter is. Een speciale klasse in de wegracesport werd onder de naam superbike racing in 1971 ingevoerd onder auspiciën van het Britse motorweekblad Motorcycle News. Met racers met een cilinderinhoud van 500 tot 1000cc werden de eerste twee races op het circuit van Brands Hatch en Mallory Park verreden. De superbike race verschilde van de formule 750 series, maar er deden vaak dezelfde coureurs aan mee.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken