| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
- Uw exclusief dealer voor Triumph , KTM ,Husqvarna en CF Moto
Altijd 100 occasions op vooraad
Kijk op www.motorcentrumeibergen.nl voor ons aanbod
Harley Tuning Center en Power commander specialist kijk op onze site voor meer info
6 dagen per week geopend
Profiteer van onze gunstige financieringen of van de
uitgestelde betalings aanbieding
Tevens kunnen we ook voorzien van een betaalbare en
kwalitatief goede verzekering
We maken graag uw offerte
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoeld, 8 kleppen, SOHC, parallelle tweecilinder met een krukhoek van 270° |
| Boring x slag | 97 mm x 97 mm |
| Cilinder inhoud | 1200 cc |
| Comp. verhouding | 11.0:1 |
| Kleppen | 8 |
| Brandstof toevoer | multipoint sequentiële elektronische brandstofinjectie |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 90 pk / 66 kW bij tpm |
| Max. koppel | 110 Nm bij 4250 tpm |
| Koppeling | Natte multiplaat, assist-koppeling |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | X-ring ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 15 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Stalen buizenframe |
| Vering voor | Marzocchi niet-instelbare USD-vorken 170mm veerweg |
| Vering achter | Marzocchi twin RSUÂ’s met piggyback reservoir, veervoorspanning instelbaar 170mm veerweg |
| Remmen voor | Dubbele 310mm zwevende schijf, Nissin radiale 2-zuigerremklauw, OC-ABS |
| Remmen achter | Enkele 255mm-schijf, zwevende Nissin-1zuiggerremklauw, ABS |
| Voorband | 90/90-21 |
| Achterband | 150/70 R17 |
| Wielbasis | 1525 mm |
| Lengte | |
| Breedte | 834 mm |
| Hoogte | 1185 mm |
| Zithoogte | 820 mm |
| Drooggewicht | 205 kg |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | |
| Dealerschappen: HONDA, HUSQVARNA, KTM, TRIUMPH |
Motor Centrum Eibergen is een prachtige motorzaak met dealerschappen van Honda, KTM, Triumph, Husqvarna en GasGas.
In onze luxe kleding afdeling geef je vakkundig advies over welk type motorkleding aan zijn of haar wensen voldoen.
 |
Motor Centrum Eibergen |
|
Nijverheidsstraat 12
Eibergen
Plan de route
|
 |
0545-477404
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Outlaw biker" betekent: In eerste aanzet werd er in 1947 na de Hollister Bash in Californië een stelletje ongeregeld op motorfietsen mee aangeduid dat niet was aangesloten bij de American Motorcycle Association. Toen in de jaren zestig gangs van gemotoriseerde desperado’s op de Californische highways verschenen, die een ongeregeld bestaan als full-time motorrijder tot levensstijl verhieven, kreeg de outlaw biker meer en meer de betekenis van: gespuis op motorfietsen. De klank werd weer wat respectabeler, zij het niet aangepaster, toen outlaw bikers zich
gingen groeperen in outlaw bikerclubs. Hoewel de laatste jaren in motorkringen veel geflirt wordt met het outlaw biker-imago, is de hard core outlaw biker een randfiguur die tot op zekere hoogte een ikoon van zichzelf heeft gemaakt als uit de maatschappij teruggetreden motorfietsdevoot, voor wie zijn sociale omgeving en referentiekader uitsluitend nog bestaat uit de club waartoe hij behoort, bevriende outlaw biker-clubs en eventueel gezinsleden.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van MASH