| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2025
Fabrieksgarantie: 24 maanden
EU verantwoordelijke: Triumph Motocycles De Droogmakerij 40A 1851 LX Heiloo, NL +44 (0)1455 251700 www.triumph.co.uk Triumph.Benelux@triumph.co.uk
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoeld, 4 kleppen, DOHC, ééncilinder |
| Boring x slag | 89 mm x 89 mm |
| Cilinder inhoud | 398 cc |
| Comp. verhouding | 12:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Elektronische brandstofinjectie van Bosch met elektronische gasklepregeling |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 40 pk / 29 kW bij tpm |
| Max. koppel | 35 Nm bij 6500 tpm |
| Koppeling | Natte slipkoppeling met meerdere platen |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | X-ringketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 13 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Opgeschroefd hybride ruggengraat/perimeter-achtersubframe van stalen buizen |
| Vering voor | 43 mm omgekeerde voorvork met grote zuiger. Veerweg 140 mm |
| Vering achter | Monoshock achtervering onder gasdruk met extern reservoir en voorspanningsaanpassing. Veerweg 130 mm |
| Remmen voor | 320 mm vaste remschijf, vierzuiger radiaal opgehangen remklauw, ABS |
| Remmen achter | 230 mm vaste remschijf, zwevende remklauw, ABS |
| Voorband | 100/90-19 |
| Achterband | 140/80-17 |
| Wielbasis | 1418 mm |
| Lengte | |
| Breedte | 901 mm |
| Hoogte | 1169 mm |
| Zithoogte | 835 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | MATT KHAKI GREEN / FUSION WHITE,CARNIVAL RED / PHANTOM BLACK,PHANTOM BLACK / SILVER ICE |
| Beschrijving | |
| Dealerschappen: APRILIA, BIMOTA, CFMOTO, DUCATI, HUSQVARNA, KAWASAKI, KTM, MOTO GUZZI, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA |
Een nieuwe motor?
Bij Goedhart vind je hem Wat vind ik mooi? Wat is verstandig? Past deze motor wel bij mij?
Allemaal vragen die een rol spelen bij de aanschaf van een nieuwe motorfiets. Ons deskundige verkoopteam helpt u graag de juiste motorfiets te vinden voor vele tevreden motorkilometers.
 |
Goedhart Motoren |
|
Europaweg 1D
Bodegraven
Plan de route
|
 |
0172-650005
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Brooklands" betekent: Racebaan in Engeland vlakbij Weybridge. In 1907 werd hier de eerste TT-motorrace verreden. De hoogtijdagen van het circuit lagen in de jaren twintig, toen veel motorfietsmerken wereldwijd met elkaar wedijverden op dit circuit. Het betekende eveneens de hegemonie van de Britse motorfietsindustrie die met Norton, AJS en Douglas sterk was vertegenwoordigd bij de winnende coureurs van die dagen, waaronder de bijna onverslaanbare Ier Stanley Woods. Woods heeft meer races verreden dan wie ook. Zijn eerste wedstrijd reed hij op achttienjarige leeftijd op Brooklands met een Cotton in 1923.
Zijn laatste race, een Junior-race reed hij in 1939 op een Velocette. In 1932, 1933 en 1935 won Woods twee TT-races in één week. De snelle Ier maakte gedurende de jaren dertig uitstapjes naar andere, zelfs niet Britse merken als Husqvarna, Guzzi en dkw . Het Brooklands-circuit bleef in gebruik tot het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog. In 1939 werd op die plaats de Vickers-Armstrong-vliegtuigfabriek gebouwd. Het circuit op het eiland Man, waar nu de TT-races worden verreden is sindsdien naast *Brands Hatch Engelands beroemdste motorcircuit.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken