| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
TE KOOP EEN MOOIE TRUIMPH SPEED MASTER ,2 DIKKE CILINDER MOTOR , NIEUWE ACHTERBAND ,
INTRESSE BEL DAN 0224591230
- Grootste collectie motorzadels van Nederland op voorraad. Zie www.bagsterstore.nl
- Wij leveren alle motoren met 10 dagen gratis verzekering.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Air-cooled, DOHC, parallel-twin, 270 degree firing interval |
| Boring x slag | 90 mm x 90 mm |
| Cilinder inhoud | 865 cc |
| Comp. verhouding | 9.2:1 |
| Kleppen | DOHC |
| Brandstof toevoer | Multipoint sequential electonic fuel injection |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 61 pk / 45 kW bij 6800 tpm |
| Max. koppel | 72 Nm bij 3300 tpm |
| Koppeling | natte meerplatenkoppeling |
| Versnellingsbak | 5 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | X ring ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 19.3 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | nee |
| Frame | Tubular steel cradle |
| Vering voor | |
| Vering achter | |
| Remmen voor | |
| Remmen achter | |
| Voorband | 110/80 18 |
| Achterband | 170/80 15 |
| Wielbasis | 1655 mm |
| Lengte | 2420 mm |
| Breedte | 830 mm |
| Hoogte | 1160 mm |
| Zithoogte | 720 mm |
| Drooggewicht | 250 kg |
| Leverbare kleuren | Phantom Black, Phantom Black/New England White |
| Beschrijving | |
| Dealerschappen: CAGIVA, HUSQVARNA |
 |
Robs Accessoires |
|
Korte Belkmerweg 7
t Zand
Plan de route
|
 |
0224-591230
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Motorfilm" betekent: Een filmgenre dat pas sinds de jaren vijftig bestaat en wel sinds de film The Wild One uit 1953, van Stanley Kramer (productie) en Laslo Benedic (regie). In veel gevallen zijn motorfilms o f bikerfilms, zoals ze tegenwoordig worden genoemd, matige B-films, waarin de hoofdrolspelers doorgaans schurken op motorfietsen zijn. Pas met de film Easy Rider uit 1969, van Dennis Hopper en Peter Fonda, werd met dat cliché gebroken, in de zin dat de hoofdrolspelers geen gewelddadige desperado’s waren die niets beters wisten te verzinnen dan onschuldige burgers te bruskeren. Filmisch bezien was Easy Rider geen hoogtepunt in termen van cameravoering, montage en script, maar de cultwaarde die de film had oversteeg al deze manco’s. Het is een raadsel waarom tot op heden het thema motorfiets zo zelden tot films van aanvaardbare kwaliteit heeft geleid, zoals Electra
Glide in Blue (1975) en The Lovelace. Onder films die het thema motorgang verdienstelijk hebben uitgewerkt blijft The Wild One zelfs na veertig jaar overeind en is ook Scorpio Rising vermeldenswaardig. Verder blijft het wachten op de motorfilm van de jaren negentig, die in dit tijdperk van toegenomen belangstelling voor motorfietsen niet achterwege zou mogen blijven.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van ZERO