 |
| Motor | Vloeistofgekoeld, driecilinder in-lijn |
| Boring x slag | 78 mm x 78 mm |
| Cilinder inhoud | 888 cc |
| Comp. verhouding | 13.0:1 |
| Kleppen | 12 |
| Brandstof toevoer | Sequentiële, elektronische multipoint-brandstofinjectie met elektronische gasklepregeling |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 108 pk / 79 kW bij tpm |
| Max. koppel | 90 Nm bij 6850 tpm |
| Koppeling | Natte slipkoppeling met meerdere platen |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | |
| Tankinhoud | 20 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Hoofdfame van stalen trellis buiswerk. Gefabriceerd, vastgeschroefd aluminium achter subframe |
| Vering voor | Showa 45 mm USD-vorken met handmatige instelling van veervoorspanning, rebound- en compressiedemping. 240 mm veerweg |
| Vering achter | Showa (RSU) met handmatige instelling van veervoorspanning en rebounddemping. 230 mm veerweg |
| Remmen voor | Dubbele zwevende 320 mm schijven, Brembo Stylema monoblock vierzuiger remklauwen. Radiale voorremcilinder, OCABS |
| Remmen achter | Enkele 255 mm schijf, enkelzuiger zwevende remklauw, OCABS |
| Voorband | Bridgestone Battlax Adventure 90/90-21 |
| Achterband | Bridgestone Battlax Adventure 150/70 R17 |
| Wielbasis | 1551 mm |
| Lengte | |
| Breedte | 935 mm |
| Hoogte | 1462 mm |
| Zithoogte | 820 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Urban grey / Sapphire black |
| Beschrijving | 7 inch TFT-kleurendisplay voor instrumenten met My Triumph-connectiviteitssysteem.



Triumph Adventure-motorfietsen zijn gebouwd om buiten de begaande paden te gaan en combineren vermogen, comfort en controle om je naar elke plek te brengen.



Van bergpassen tot woestijnpaden zijn ze gebouwd voor motorrijders die in elke horizon een nieuwe bestemming zien. |