| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Mooie MT-07 uit 2014 met comfortabel zadel voor extra rijplezier. Uitgerust met valprotectie voor gemoedsrust en bescherming. Wendbaar, krachtig en klaar voor vele zorgeloze kilometers.
Vol vermogen !
Motor Outlet Deventer – scherpe prijzen, geen poespas
Onze naam zegt het al: bij Motor Outlet koop je motoren tegen échte handelsprijzen. Geen inruil, geen garantie, gewoon zo mee voor een scherpe prijs. En wist je dat je bij ons ook terechtkunt voor motorkleding tegen de allerlaagste prijzen? Kom langs en sla je slag!
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 2-cilinder, Vloeistofgekoeld, 4-takt, dubbel bovenliggende nokkenas |
| Boring x slag | 80 mm x 80 mm |
| Cilinder inhoud | 689 cc |
| Comp. verhouding | 11.5 : 1 |
| Kleppen | 4 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 74.8 pk / 55 kW bij tpm |
| Max. koppel | 68 Nm bij 6 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen |
| Versnellingsbak | Constant mesh, 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Diamantvormig |
| Vering voor | 130 mm |
| Vering achter | 130 mm |
| Remmen voor | Hydraulisch bediend, twee remschijven, Ø 282 mm |
| Remmen achter | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 245 mm |
| Voorband | 120/70 ZR 17M/C(58W) (Tubeless) |
| Achterband | 180/55 ZR 17M/C(73W) (Tubeless) |
| Wielbasis | 1400 mm |
| Lengte | 2085 mm |
| Breedte | 745 mm |
| Hoogte | 1090 mm |
| Zithoogte | 805 mm |
| Drooggewicht | 182 kg |
| Leverbare kleuren | Night Fluo, Yamaha Blue, Tech Black en Powder White |
| Beschrijving | De MT-07 is een motorfiets die ontworpen is om plezier te hebben, en bovendien betaalbaar is. Bijna alles aan deze veelzijdige motorfiets - zijn hoge koppel, wendbare chassis en uiterst lage brandstofverbruik - maken hem onweerstaanbaar voor zowel nieuwe als ervaren motorrijders.



De 689cc parallel-twin profiteert van onze speciale crossplane-filosofie, waarmee een lineair koppel kan worden gegenereerd voor een indrukwekkende acceleratie. En de MT-07 is bovendien uitgevoerd met een compact en lichtgewicht chassis voor verbluffende wendbaarheid en moeiteloze besturing |
 |
Motor Outlet Deventer |
|
Deventerweg 6
Bathmen
Plan de route
|
 |
06-38357616
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Evolution" betekent: Letterlijk evolutie. Gewichtige fabrieksbenaming voor het in 1983 uitgebrachte 1340CC motorblok van HarleyDavidson. De naam geeft aan dat dit motorblok het voorlopige einde van een ontwikkeling is, en wel van de v-twin kopklepmotor, waarvan de in 1936 geïntroduceerde *Knucklehead de eerste was. Daarna volgden de Panhead, van 1948-1967, en de Shovelhead, van 1968-1983. Harley-Davidson riep voor de ontwikkeling van het motorblok de hulp in van het Duitse Porsche-researchcentrum. Als opvolger van de Shovelhead is de Evolution een sneller, maar vooral een betrouwbaarder en onderhoudsvrijer motorblok. Dit verbeterde motorblok heeft in belangrijke mate aan het huidige succes van het Amerikaanse merk bijgedragen omdat een nieuwe groep kopers werd aangesproken naast de pur sang Harley-fanaten. Het Evolution motorblok kreeg al snel de bijnaam Blockhead, vanwege de hoekige vorm van cilinders en kleppendeksels. Inmiddels is de meest gehanteerde bijnaam echter Evo, waarmee alle Harleys
met het Evolution-blok worden aangeduid
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken