 |
| Motor | 2-cilinder, Vloeistofgekoeld, 4-takt, dubbel bovenliggende nokkenas, 4-kleppen |
| Boring x slag | 68 mm x 68 mm |
| Cilinder inhoud | 321 cc |
| Comp. verhouding | 11.2 : 1 |
| Kleppen | 4 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 42 pk / 30.9 kW bij tpm |
| Max. koppel | 29.6 Nm bij 9000 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen |
| Versnellingsbak | Constant mesh, 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Diamantvormig |
| Vering voor | Telescopische Ø 37 mm usd voorvork, veerweg 130 mm |
| Vering achter | Achterbrug, veerweg 125 mm |
| Remmen voor | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 298 mm |
| Remmen achter | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 220 mm |
| Voorband | 110/70-17M/C 54H (Tubeless) |
| Achterband | 140/70-17M/C 66H (Tubeless) |
| Wielbasis | 1380 mm |
| Lengte | 2090 mm |
| Breedte | 720 mm |
| Hoogte | 1135 mm |
| Zithoogte | 780 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | |