| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Modeljaar: 2019
Garantie: Afl pakket meerprijs
EU verantwoordelijke: Yamaha Motor Europe N.V. Koolhovenlaan 101 1119 NC Schiphol-Rijk, NL +31 20 2061538 https://www.yamaha-motor.eu/ klantenservice@yamaha-motor.nl
De prijzen van onze nieuwe motorfietsen en scooters zijn altijd inclusief afleveringskosten. Wij bieden tegen aantrekkelijke tarieven diverse BOVAG garantiepakketten aan op onze gebruikte motorfietsen. Informeer hiervoor bij onze verkoopafdeling.
Voordelig en goed verzekeren? kijk op www.motoportveldhoven.nl
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 2-cilinder, 4-takt, Vloeistofgekoeld, dubbel bovenliggende nokkenas |
| Boring x slag | 80 mm x 80 mm |
| Cilinder inhoud | 689 cc |
| Comp. verhouding | 11,5:1 |
| Kleppen | 4-kleppen |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 74,8 pk / 55 kW bij 9,000 tpm |
| Max. koppel | 68 Nm bij 6,500 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen, Costant mesh |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 17 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Diamantvormig |
| Vering voor | Telescopische voorvork, veerweg 130 mm |
| Vering achter | Achterbrug, (Link-type veersysteem), veerweg 142 |
| Remmen voor | Hydraulisch bediend, twee remschijven, Ø 282 mm |
| Remmen achter | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 245 mm |
| Voorband | 120/70 R17 M/C 58W (tubeless) |
| Achterband | 180/55 R17 M/C 73W (tubeless) |
| Wielbasis | 1,450 mm |
| Lengte | 2,138 mm |
| Breedte | 806 mm |
| Hoogte | 1,270 mm |
| Zithoogte | 835 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Phantom Blue, Nimbus Grey, Tech Black |
| Beschrijving | De herinneringen van morgen komen voort uit de beslissingen die we vandaag nemen. Stelt u eens voor dat u uw levensverhaal aan het schrijven bent en dat de volgende pagina nu voor u ligt.



De Tracer 700 ABS is een toegankelijke en betaalbare Sport Tourer die gebouwd is om u elke dag mee te nemen voor een spannende nieuwe rit. Misschien wilt u na uw werk snel even stoom afblazen, of misschien bent u uw ultieme motorvakantie aan het voorbereiden. Met deze veelzijdige en fascinerende motorfiets aan uw zijde zal u ervaringen beleven die voor altijd bij u zullen blijven.



De nieuwe Tracer 700 ABS biedt u de mogelijkheid om voor elke dag een nieuwe pagina te schrijven. Hij helpt u bovendien om het verhaal dat u schrijft naar wens aan te passen – of u nu alleen op pad bent of met vrienden. |
Bij MotoPort staan duizenden gebruikte kwaliteitsmotoren, zo goed als nieuw, van alle merken en in alle prijsklassen. Zo hebben we voor elk wat wils. Of je nu op zoek bent naar een sportieve motor, een toermotor, of een heerlijke cruiser, in het uitgebreide aanbod vind je zeker de motor waar je naar op zoek bent.
 |
MotoPort Veldhoven |
|
De Run 5202
Veldhoven
Plan de route
|
 |
040-2012542
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Superbike" betekent: Met de introductie van de Honda CB750 in 1968 werd het tijdperk van de superbike, de supermotorfiets, ingeluid. Voor die tijd had de CB750 een enorm vermogen. Ook opvallend was het motorblok met vier cilinders naast elkaar. Andere motormerken waaronder Suzuki (Suzuki 1100) en Kawasaki (Kawasaki 750 RS en Pilot 900) zouden snel volgen met zeer potente modellen. Een naam was nodig voor de nieuwe generatie zware motorfietsen: de superbike was officieel geboren. De ingrediënten voor een superbike zijn: veel cc’s, veel cilinders en veel vermogen. Superbikes, tot de verbeelding sprekende motorfietsen, waren er al veel langer. Superbikes uit de jaren dertig zijn bijvoorbeeld de Indian Four, een viercilinder in lijn, en de Brough-Superior 68occ, met een imposant v-twin motorblok en twee enorme vissestaartuitlaten aan één kant van de motorfiets. Voor die tijd een snelheidsmonster. De Vincent Black Shadow was in de jaren vijftig dé superbike. De Ariel Square Four met vier cilinders in carré geplaatst, geïntroduceerd in 1931, kan zich moeiteloos scharen bij de superbikes uit die jaren. Eigenlijk niets nieuws onder de zon dus, superbikes
bestonden al, maar in 1968 werd het verschijnsel nieuw leven ingeblazen. De huidige generatie superbikes zijn gespoten in oogverblindende toverbalkleuren en volledig gestroomlijnd. Een nieuwe ontwikkeling is dat steeds meer superbikes met een geringe cilinderinhoud op de markt komen. De Honda CBR250 RR , heeft weliswaar minder cc’s dan de meeste superbikes, maar is razendsnel en kan zich bijna meten met motorfietsen met een cilinderinhoud die viermaal groter is. Een speciale klasse in de wegracesport werd onder de naam superbike racing in 1971 ingevoerd onder auspiciën van het Britse motorweekblad Motorcycle News. Met racers met een cilinderinhoud van 500 tot 1000cc werden de eerste twee races op het circuit van Brands Hatch en Mallory Park verreden. De superbike race verschilde van de formule 750 series, maar er deden vaak dezelfde coureurs aan mee.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken