| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Schitterende Yamaha tracer 900 met pas 12847km op de teller
* Abs systeem
* Traction control
* Gear indicator
* Navigatie systeem
* 12-v aansluiting
* Zwart windscherm
* Instelbare rijmodi
* Dagrij verlichting
* Zijtassen
* Nieuwe bandenset wordt gemonteerd bij de afleverbeurt
* 3 April Goede Vrijdag geopend van 09:00 tot 16:30
* 6 April Maandag 2e paasdag 6 geopend van 10:00 tot 16:00
----------------------------------------------------------------
* Interesse in deze motorfiets en u wilt hem bezichtigen?
Of heeft u een vraag over een motor? Hiervoor kunt u de marktplaats messenger of whats app 06-3878 3611 gebruiken
* Garantie mogelijkheden: 3, 6 of 12 maanden
* Servicebeurt voor 350,-
* Een motor reserveren kan d.m.v. een kleine aanbetaling
---------------------------------------------------------
Inruil:
U bent welkom om uw motor/scooter bij ons in te ruilen en u krijgt er een eerlijke prijs voor terug
Kom gezellig eens langs in onze showroom om dit te bespreken of neem contact op via whatsapp 06-3878 3611 en stuur wat foto's en een richtprijs door.
Financiering:
Wilt u het laatste beetje laten financieren? Ook dat is bij ons mogelijk. Of het nu 1000, 2000 of 5000 euro is, wij doen er niet moeilijk over.! U kunt vrijblijvend een aanvraag doen op onze website.
Waar zijn wij gevestigd?
Wij zijn gevestigd in Monster, een klein uurtje van Utrecht en Amsterdam. vanuit Rotterdam 25 minuten.
Mocht afstand een probleem zijn voor u dan kunnen wij tegen een schappelijke vergoeding de motor thuis bezorgen.!
Gewoon even een klein vraagje? U kunt ons ook bereiken via whats-app op 06-38 78 36 11 en de marktplaats chat
Complete afdeling motoren voor de 35KW en A2 rijder.!
Altijd ruim 175 motoren op voorraad!
Ruime openingstijden:
Dinsdag t/m Vrijdag van 09.00 - 17.30
Zaterdag 09.00 - 16.00
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 3-cilinder, Vloeistofgekoeld, 4-takt, dubbel bovenliggende nokkenas, 4-kleppen |
| Boring x slag | 78 mm x 78 mm |
| Cilinder inhoud | 847 cc |
| Comp. verhouding | 11.5 : 1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 115 pk / 84.6 kW bij tpm |
| Max. koppel | 87.5 Nm bij 8 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 18 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Diamantvormig |
| Vering voor | 137 mm |
| Vering achter | 130 mm |
| Remmen voor | Hydraulisch bediend, twee remschijven, Ø 298 mm |
| Remmen achter | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 245 mm |
| Voorband | 120/70ZR17M/C (58W) (Tubeless) |
| Achterband | 180/55ZR17M/C (73W) (Tubeless) |
| Wielbasis | 1440 mm |
| Lengte | 2160 mm |
| Breedte | 950 mm |
| Hoogte | 1375 mm |
| Zithoogte | 860 mm |
| Drooggewicht | 210 kg |
| Leverbare kleuren | Lava Red, Race Blu, Mistral Grey |
| Beschrijving | De MT-09 Tracer is een compromisloze Action Tourer, een ware kilometervreter met een uiterst controleerbaar, maar ook agressief karakter.



De Tracer is voorzien van een strak gevormde kuip en een grote brandstoftank. De verstelbare zitpositie zorgt voor een rijcomfort dat niets te wensen overlaat.



Maar dit is geen gewone Tourer. Het uiterst krachtige MT-09 Tracer driecilinder motorblok, standaard voorzien van traction control, is gebouwd voor pure rijsensatie. Met het lichtgewicht aluminium frame en het geavanceerde ABS remsysteem, snakt de MT-09 Tracer telkens weer naar de volgende bocht. E?n machine, twee zielen. |
Ruim 150 motoren op voorraad
Veel betalingsmogelijkheden.
Ook inruil van uw auto is bij ons bespreekbaar.
Uitgebreide garantie mogelijkheden.
Bekijk ons volledige aanbod.
Ruime financiering mogelijkheden zowel prive als zakelijk.
Zit de gewenste motor er toch niet tussen, dan kunt u ons altijd met een zoekopdracht aan het werk zetten. Bent u van plan uw motor te verkopen? Wij ruilen alles in! Ook voor de financiering van een motor kunt u bij ons terecht.
Wij helpen u graag!
 |
Van Vliet Motorsport |
|
Vlotlaan 117
Monster
Plan de route
|
 |
0174-504155
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: AERMACCHI in 1964 - De meest ingrijpende verandering aan de Golden Wing voor 1965 betrof hoofdzakelijk de transmissie. In plaats van de natte koppeling die werd gevoerd werd een droog type meerplaten koppeling toegepast en een meer robuustere vijf-bak werd gemonteerd. Verkocht over de gehele wereld waren deze modellen in grotere aantallen verspreid dan de Manx Nortons, 7Rs of G50s ooit.
Het verhaal van de 350 cc Golden Wing is ook interessant. Het was eerst de bedoeling om het te laten deelnemen in de 500 cc competities en werd eind 1962 in gebruik genomen waarbij wederom een cilindervergroting werd toegepast. De 72 mm bij 72 mm boring en slag en het lichte gewicht tesamen met zijn wendbaarheid, vergelijkbaar met de BSA Victor, was aardig succesvol in de Italiaanse motorcross. Daarbij won men twee nationale kampioenschappen, alvorens men besloot dit op te geven en zich meer te concentreren op wegracers. Verbouwde modellen verschenen als produktiemotoren in 250 cc en 293 cc versies, beide met veel vermogen in de lagere toerentallen.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van INDIAN MOTORCYCLE