| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Zeer nette en complete Yamaha XSR 900
Merk yamaha
Model XSR 900
Bouwjaar 2019
Kilometerstand 12603
85 KW ( 116 PK }
Prijs 8,650,- euro
Op zoek naar een sportieve naked met retro-look én moderne prestaties? Deze Yamaha XSR 900 (bouwjaar 2019) combineert tijdloos design met krachtige techniek. Met slechts 12.603 km op de teller en 85 kW (116 PK) vermogen is deze motor zowel stijlvol als sportief.
Financiering is bij ons mogelijk
Bezorgen is mogelijk
Reserveren is mogelijk na aanbetaling
Inruil is mogelijk
RDW erkend
Website www.leidsemotoren.nl
Neem gerust contact met ons op 0629781234
- Financiering mogelijk
- Bezorging mogelijk
- Reserveren mogelijk na aanbetaling
- RDW-erkend
- Inruil mogelijk
Heb je een vraag, wil je een proefrit plannen of meer weten over ons aanbod? Ons team staat klaar om je te helpen! Samen zorgen we ervoor dat je altijd met vertrouwen de weg op gaat.
+31 6 29 78 12 34
info@leidsemotoren.nl
Maandag t/m zondag: 09:00 - 21:00
Opties en Accessoires: ABS
Anti blokkeer systeem
Anti doorslip Regeling
Alcantara Seat
Ridingmodes
Traction control
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 3-cilinder, 4-takt, Vloeistofgekoeld, dubbel bovenliggende nokkenas, 4-kleppen |
| Boring x slag | 78 mm x 78 mm |
| Cilinder inhoud | 847 cc |
| Comp. verhouding | 11,5:1 |
| Kleppen | 4 Kleppen |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 115 pk / 84,6 kW bij 10,000 tpm |
| Max. koppel | 87,5 Nm bij 8,500 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen met assist en slipper Clutch (A&S) |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen, Costant mesh |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | Diamantvormig |
| Vering voor | Telescopische voorvork |
| Vering achter | Achterbrug, (Link type veersysteem) |
| Remmen voor | Hydraulisch bediend, twee remschijven, Ø 298 mm |
| Remmen achter | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 245 mm |
| Voorband | 120/70ZR17M/C (58W) (Tubeless) |
| Achterband | 180/55ZR17M/C (73W) (Tubeless) |
| Wielbasis | 1,440 mm |
| Lengte | 2,075 mm |
| Breedte | 815 mm |
| Hoogte | 1,135 mm |
| Zithoogte | 830 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Matt Grey, Midnight Black |
| Beschrijving | De XSR900 is een motorfiets in de meest pure vorm. Adembenemende rijeigenschappen, geavanceerde technologie en beïnvloed door een ongeëvenaarde racing geschiedenis. Het beste van Yamahas nieuwe technologie in retro stijl, als eerbetoon aan tijdloze klassieke motorfietsen.



Het nieuwste driecilinder 850cc-motorblok op basis van de crossplane filosofie zorgt voor een verbazingwekkend koppel en adembenemende acceleratie. Een super lichtgewicht aluminium chassis in combinatie met een natuurlijke rijhouding zorgt voor optimale wendbaarheid en meer rijplezier.



De XSR900 is ontworpen op basis van sportieve motoren en motorfietsontwerpen uit Yamahas verleden, gecombineerd met geavanceerde technologie. |
Waar passie en prestatie samenkomen
Bij Leidse Motoren geloven we dat rijden meer is dan alleen een manier van verplaatsen het is een lifestyle. Onze passie voor motoren drijft ons om alleen het beste aan te bieden, van hoogwaardige motoren tot deskundige onderhoudsdiensten. Hier vind je een plek waar prestatie en betrouwbaarheid elkaar ontmoeten, zodat jij elke rit met vertrouwen en plezier kunt beleven. Of je nu een doorgewinterde rijder bent of net begint, Leidse Motoren biedt alles wat je nodig hebt om jouw passie voor motoren tot leven te brengen. Ontdek de kracht van rijden bij Leidse Motoren!
 |
Leidse Motoren |
|
De Ruiyterstraat 10
Rijnsburg
Plan de route
|
 |
0629781234
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Speed-E-shift" betekent: Voordat Harley-David son zelf uitkwam met een handgekoppelde en voetgeschakelde versie van de zwaarste modellen - dit gebeurde pas na 1955 - ontwikkelde het rijderspubliek, waaronder veel dealers, zelf een technische oplossing voor de door de fabriek genegeerde wens een voetschakeling te
ontwerpen. De Speed-E-shift was niet alleen een antwoord op die vraag in de zin dat het een voetschakeling was voor de 1200CC zijklep- en 1000/1200CC kopklep-Harley’s van 1946 (types U, UL, ULH , E, EL en FL ), de zwaarste en meest imposante lijn van die tijd. Er kon bovendien bliksemsnel mee worden doorgeschakeld omdat het eveneens voorzag in een automatische koppelingsbediening. De Speed-E-Shift is een plat mechaniek dat aan de linkerzijde naast de cilinders aan het frame werd bevestigd. Het bestond uit platte ijzeren strips en stangetjes. Het hart werd gevormd door twee notchedplates, platen waaruit een schuine vertanding was gefreesd, die zijdelings in elkaar grepen en deden denken aan een bereklem, waartussen zich het uiteinde van de schakelstang bevond. Onder invloed van trekveren en in het geval van de schuine vertanding ook de zwaartekracht, schoof de schakelstang trapsgewijs een stukje op wanneer het mechanisme werd bediend. Per stand correspondeerde dat met een versnelling. Zodoende werd met een enkele voetbeweging tegelijkertijd ontkoppeld en geschakeld, waardoor het bedieningsgemak van een half-automaat werd bereikt. Met een manette aan het stuur kon in één keer, bij voorkeur voordat volledige stilstand werd bereikt, terug worden geschakeld naar de vrijstand. Het concept en de uiteindelijke realisering van dit mechaniek is even geniaal als beperkt geweest. Wanneer de Speedy niet goed stond afgesteld was het risico van een totale inwendige verwoesting van de overigens zeer solide vierversnellingsbakvan Harley-Davidson, tot en met verbogen frame, niet ondenkbeeldig. De Speed-E-shift werd in 1945-46 op de markt gebracht door een kleinschalig toeleveringsbedrijf van Harleyaccessoires in Californië. Wie nu op zoek gaat naar deze rariteit kan dus het beste zijn geluk gaan proberen aan de westkust van de Verenigde Staten en moet naast de bereidheid minstens duizend gulden neer te tellen over de nodige overredingskracht beschikken om de bezitter afstand te laten doen van zijn speedy
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken