| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
YAMAHA XT 660 X 35 kw
- Exel velgen
- Middenbok
- 35KW
- As protectie
- Hand beschermkappen
- Kin beschermer
- NL motor
- Boekjes
- 2de PAASDAG GEOPEND VAN 11.00 TOT 16.00 UUr
Wij hebben een mooie selectie prachtige motorfietsen met een frisse prijsstelling !!
Van dinsdagmiddag tot vrijdagmiddag 13.00 tot 17.30 uur
Zaterdags van 09.00 tot 16.00 uur
Altijd even bellen voordat u wegrijdt om teleurstellingen te voorkomen
06-25457013
Select Motors Apeldoorn
Loudonstraat 75
7332 BA Apeldoorn
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
 |
| Motor | 4-takt, 1-cilinder, vloeistofgekoeld, met bovenliggende nokkenas |
| Boring x slag | 100 mm x 100 mm |
| Cilinder inhoud | 660 cc |
| Comp. verhouding | 10:1 |
| Kleppen | 4 kleppen SOHC |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 48 pk / 35.3 kW bij 6000 tpm |
| Max. koppel | 60.0 Nm bij 5250 tpm |
| Koppeling | natte meerplatenkoppeling |
| Versnellingsbak | Constant mesh, 5 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 15 liter |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| ABS | nee |
| Frame | Stalen diamantvormige frame |
| Vering voor | Telescopische voorvork, 200 mm veerweg |
| Vering achter | Swingarm (monocross) 200 mm |
| Remmen voor | Enkele remschijf, Ø320 mm |
| Remmen achter | Enkele remschijf, Ø245 mm |
| Voorband | 120/70R 17M/C |
| Achterband | 160/60R 17M/C |
| Wielbasis | 1490 mm |
| Lengte | 2175 mm |
| Breedte | 860 mm |
| Hoogte | 1170 mm |
| Zithoogte | 865 mm |
| Drooggewicht | 189 kg |
| Leverbare kleuren | Sunset Red, Racing Blue, Sports White |
| Beschrijving | |
 |
Select Motors Apeldoorn |
|
Loudonstraat 75
Apeldoorn
Plan de route
|
 |
06-25457013
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Liberator" betekent: Benaming voor de v-twin 750CC zijklep Harley-Davidsons die met de troepen van de Amerikanen en Canadezen meekwamen om Europa te bevrijden. Harley-Davidson maakÂte deze legermotorfiets zowel voor het Amerikaanse als voor het Canadese leger. De officiële fabrieksaanduiding is WLA voor de Amerikaanse uitvoering, WL staat voor de typeaanduiding van 750CC (de a staat niet voor American zoals vaak wordt gedacht,
maar voor army en de C in WLC voor Canadian).Tussen 1941 en 1946 werden er in totaal circa 90.000 door de Harley-Davidson fabriek in Milwaukee gemaakt. De naam Liberator, letterÂlijk bevrijder, werd pas na de bevrijding aan dit type motorfiets toegekend. De WLA en WLC verschilden op details van elkaar (ondermeer voorvork, luchtfilter, achterlicht, verwisselbare voor- en achterwielen, plaats van de koplamp). De Liberator was primair een ordonnansmotorfiets, al werd er later tevens een gevechtsuitvoering van de WLA gemaakt, voorzien van een geweerhouder voor een Thompson-machinegeweer. In 1943 was echter al duidelijk dat de rol van de WLA/WLC beperkt zou blijven tot ordonnanstaken en werd een veel prominentere rol weggelegd voor de jeep. Toen werd al duidelijk dat de meeste Liberators voorbestemd waren om dumpmotorfietsen te worÂden. Duizenden van deze legermotorfietsen, soms nog nieuw in de krat, alsmede vele tonnen reserveonderdelen werden in Europa achtergelaten en ook in Nederland verhandeld. Voor een grijpstuiver waren ze te koop en ze vonden dan ook hun weg als goedkoop vervoermiddel naar politie, marechaussee, wegenÂwacht en tal van particulieren. De verspreiding van Liberators heeft ertoe bijgedragen dat in Nederland de naam Harley-Davidson algemeen bekend werd en onlosmakelijk met een legermotorfiets werd verbonden. De belangstelling voor moÂtorfietsen bereikte in de jaren zestig een dieptepunt en LibeÂrators werden (veelal door studenten die zich nog geen auto konden permitteren) voor een habbekrats aangeschaft. Vanaf de jaren zeventig ontwikkelde zich een bredere interesse voor de 750CC Liberators, vooral onder werkende jongeren. Voor velen van hen werd de Liberator de opstap naar een zwaardere Harley-Davidson van recentere datum. In Nederland heeft de Liberator veel betekend voor de naoorlogse populariteit van het merk Harley-Davidson. Menig berijder van een nieuw tyÂpe Harley-Davidson heeft zijn eertijds aangeschafte Liberator aangehouden en in de schuur o f zelfs in de huiskamer staan. Momenteel zijn er naar schatting zo’n zesduizend Liberators in Nederlandse handen.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken